Kızdırma buji si kırılması çözüm... Okuyun önemli fotolu

ferroo88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhaba

geçenleerde opel corsa cdti silvirline 2006 ( albea multıjet aynı motor) aracımın bujisı kırıldı yarısı motorun içinde kaldı.

Sonra tekrar aynı ustaya bıraktım hatasını telafi etsin diye bır suru ugrastı baska ustalara tornacılara gosterdı sonunda ters kılavuzuda içinde kırdı tam çıkılmaz bır hal oldu ondan sonrası bılıyorsunuz bır sürü laf içte kıme gıtsen aynısı olur kaynamış ta fılan.

Sonuçta kapak açılıcak dünya masraf 600-ile 800 tl arası bır masraf.

Bugun esenyurt ta önder tornacıya gittim taylan diye bır arkadaş hem kırılan ters kılavuzu çıkardı hemde içerde kalan bujıyı çıkardı hem benı masraftan kurtardı bu sorunu yaşayan arkadasların bu arkadaşı görmelerini öneriyorum

önder tornacı
taylan 05449317253

mesai saatleri içinde ulaşırsınız.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    47.3 KB · Görüntüleme: 91
  • 2.jpg
    2.jpg
    52.5 KB · Görüntüleme: 77
  • 5.jpg
    5.jpg
    64.3 KB · Görüntüleme: 75
  • 4.jpg
    4.jpg
    42.5 KB · Görüntüleme: 77

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun sevindim sizin adınıza masraftan kurtulmuşsunuz... Tornacı arkadaşın saçlarda konuşuyo :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Geçmiş olsun. Birde hata yapanlar hata yaptıklarını kabul etse ama nerede?

ferroo88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Birde hata yapanlar hata yaptıklarını kabul etse ama nerede?

sağolun. vallla aynen oyle sanayı saglam gıdıyoruz dunya sorunla çıkıyoruz su ısı her meslekte olması gerektıgı gıbı sanatkarları yapsa insanlar yoktan yere magdur olmaz harkeze saygılar

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Daha geçenlerde bire bir yaşadım. Aracı rot balans için götürdüm altına giren öküz elindeki levyeyi kaydırdı arabanın körüğünü patlattı utanmaz adam birde demez mi? abi senin körük eski imiş... mal kendi patlatıyor sonra da eski diyor yaw kendimi zor tuttum ve o patlattı körük bana bir sürü zaman ve para kaybına neden oldu...

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Daha geçenlerde bire bir yaşadım. Aracı rot balans için götürdüm altına giren öküz elindeki levyeyi kaydırdı arabanın körüğünü patlattı utanmaz adam birde demez mi? abi senin körük eski imiş... mal kendi patlatıyor sonra da eski diyor yaw kendimi zor tuttum ve o patlattı körük bana bir sürü zaman ve para kaybına neden oldu...

Töbe Yarabbi ben olsam dalardım valla Komedi ya eskiymiş ne kadar akıllı insanlar bunlar :D:D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Töbe Yarabbi ben olsam dalardım valla Komedi ya eskiymiş ne kadar akıllı insanlar bunlar :D:D

Sorma ya sırf o körük değişmesi ve aracın otomatik olmasından dolayı yağ akmasın diye Site sponsoru Hakan beyin yanında birlikte oldukları Hacı usta var 10 dakikalık iş işin adam 1 saat uğraştı ve akis i yerinden çıkarmadan yağ akmasın diye yerinde o körüğü değiştirdi.

Hayır dese abi kusura bakma bir yanlışlık oldu dese yeminle umurumda değil ama adam birde enayi yerine koymaya kalkması canımı sıktı adam aracın altından çıktı patlayan körükten fırlayan ağ adamın suratının tam ortasında idi ama adam hala yalan söylemeye devam ediyor. Cinlerim tepeme geldi ama işte ne yaparsın?

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Sorma ya sırf o körük değişmesi ve aracın otomatik olmasından dolayı yağ akmasın diye Site sponsoru Hakan beyin yanında birlikte oldukları Hacı usta var 10 dakikalık iş işin adam 1 saat uğraştı ve akis i yerinden çıkarmadan yağ akmasın diye yerinde o körüğü değiştirdi.

Hayır dese abi kusura bakma bir yanlışlık oldu dese yeminle umurumda değil ama adam birde enayi yerine koymaya kalkması canımı sıktı adam aracın altından çıktı patlayan körükten fırlayan ağ adamın suratının tam ortasında idi ama adam hala yalan söylemeye devam ediyor. Cinlerim tepeme geldi ama işte ne yaparsın?

Sanayilerde ahlak bu adamlar ellerinde izole bant , japon yapıştırıcıyla geziyor. Kırdıklarını yapıştıralım. Bozduklarını daha öncede vardı zaten eskmiş gibi bahaneler yapıyor. O yüzden vatandaş'ta özel servislerde soyulmak zorunda kalıyor. Açıkcası sıfır arabam olsa bakımları yaptıracağım zaman Sanayi 500 lira alsın , özel servis'te 1000 lira olsa gidip özel serviste yaptırıcam o derece antipatim var sanayiye.