Kışlık Lastik Değişim Ücret ve Yeri

alperenemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhabalar. Malum hava bir soğuk bir sıcak ortası yok mübarek. Lakin artık kışlıkları değiştirme vakti geldi geçiyor kanaatimce. Kışlık lastiklerin değişimi (sökme, takma ve balans) ne kadar ve nerede yaptırdınız? Netten biraz araştırdım fiyatlar 50-80 TL arası. Yani neredeyse lastik parası isteyecekler  capo kahka536 .
Aslında foruma baktım bulamadım eğer forumumuzun Ankara yöneticileri bir yer ile foruma özel bir anlaşma yapabilirse gitmek isterim.  rasta_occasion  thnxx

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Kışlık Lastik Değişim Ücret ve Yeri

Ankara'da çok yer gezdim geçen hafta. 50 TL'den aşağıya değiştirmiyorlar :)

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Bende 50 TL'den aşağı bulamadım Mücahit, bugün değiştiriyorum artık hangisinde sıra yoksa...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

mertk link' Alıntı:
Bende 50 TL'den aşağı bulamadım Mücahit, bugün değiştiriyorum artık hangisinde sıra yoksa...
Kardeşim Şaşmaz'a gir, gözüne gözükenlerde değil (oralarda çok sıra var), ara sokaklarda olan lastikçilerde değiştir gitsin. Tertemiz :) Kışlıktan sonra yazlıklar takılınca hamur sertliğinden dolayı direksiyon sertleşmiş gibi hissediyorsun ama alışılıyor 2 güne :)

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

şaşmazın akşam trafiğine denk gelirim, eve uzak ve kalabalık trafik vs hiç gözüm yemiyor  :(  Mahallede bi yerde halledicem artık 50 TL'ye arabaya yükledim lastikleri.

KaanKan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracın kış lastikleri ayrıca jant takımı var. Aynı şekilde abimin passatında da kışlık lastik için jant takımı var. Jantların içinde sağ sol ön arka diye yazdım. 2 seferdir lastikçide değiştiriyordum birine 30 40 lira alıyorlar. Bu kez internetten bir kriko siparişi verdik ve kendimiz değiştirdik. İlk sefer olduğu için biraz zor oldu ikisi 1.5 - 2 saat sürdü. Ama bence değdi. Arabaya titiz olduğumuz için hiç bir yere hasar vermeden bitirdik.

alperenemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anlaşılan bizde 50 TL yi paşa paşa vereceğiz. Bende Kazımkarabekirde herhangi boş bir lastikçiye dalayım artık.  kingg  kingg

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

4 yıldır aynı lastikçime 50 lira veriyorum, saklaması da ondan :D

alperenemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kazım Karabekir'de ismi Durgutlar dı galiba 35 liraya sökme-takma-balans ile lastikleri değiştirttim hemen akabinde Peçenek Dönercisine gidip birde döner yedim  m34444  kahka536

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

alperenemir link' Alıntı:
Kazım Karabekir'de ismi Durgutlar dı galiba 35 liraya sökme-takma-balans ile lastikleri değiştirttim hemen akabinde Peçenek Dönercisine gidip birde döner yedim  m34444  kahka536

En iyisini yapmissiniz, pecenek doner meshurdur  greatt Bana o taraf uzak olmasa aynisini yapardim, mahallede hallettim ben 50 TL, balata spreyi ile de temizledim her yerini hazir lastikler sokulmusken