kısa far h7 için uygunmudur

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: kısa far h7 için uygunmudur

ouzhn06 link' Alıntı:
bu ampulleri nerden buluruz? Bizim araca uygun mudur? Bende philps h7 var diamond yagmurda cok kotu.

Sıkıntı yaşamadan kullanabileceğiniz ve aradığınız performans şu an en iyi olarak philips x-treme vision da. İlandaki ampul dikkat ederseniz 85w. Yani hem yasal değil hem de standart ampule göre daha çok ısınır. Bu da far tasınızda kararma yapma demek. Artı tesisata yaklaşık %60 oranında daha fazla yük.

gulumsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kısa far h7 için uygunmudur

arkadasların dedıgı dogrudur belkı bılmıyorum saygı duymak lazım evet h712v85w arıza lambası yakmıyor gorusum gayet kuvvetlı yagmur camur demıyor renkte benm tam ıstedgım renk xenon beyazı 2 ay oldu kullanalı su ana kadar hıc bır sıkıntı yasamadım bunları aldıgım yerde oto elektrık arkadasımn yerı  ıstanbuldan bı toptancıdan alıyormus ben aldıgımda yenı gelmıstı elıne yanlız dıkkat edın orjınal alman malı olsun ben burda pıyasada buldum cifti 25 lira fiyatı uygun ama replıka mallar orjınalın fiyatı 52tl + kdv dir 

huseyin_k80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar dün aracıma philips clear vision taktırdım ama ışık istediğim kadar beyaz değil servisin elinde kalan bir diomand vision var yarın istersem onu taktırabilirim sizce görüş performansı çok farkeder mi iki ampul arasında...clear vision veya diomand vision kullananlar lütfen yardımcı olabilir mi?

Serhat Gümüş

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: kısa far h7 için uygunmudur

aslında bir ampul değiştirme videosu çok iyi olur, bende de nightbreaker lar var ama bir türlü vakitsizlikten takamadım, çalışmaktan servise de gidemiyorum

LG P880 cihazımdan gönderildi

huseyin_k80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu gün servisde crystal vision ları diomand vision ile değiştirttim bende arabanın başındaydım değiştirirken sağ taratan  silecek suyu konulan parçayı çıkarttı sol trafta bir kapak çıkarrttı aldı ampulleri diğerlerinı taktı toplam 3 dk da falan halletti...önce tek farı taktı benim isteğimle.. farlar arasındaki farkı görmek istedim çünkü..
iki ampülde beyaz ışık veriyor crystal vision da çok az sarılık var diomand vision da çok az mavilik var ben tecihimi diomand vision olarak kullandım performansını daha deneyemedim ama görüntü çok hoş...

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mersin deki aksesuarcılarda narva marka h7 beyaz far ampül var. bugün tesadüfen philips h7 diamond vision gördüm. sizce hangisini taktırayım? hangisi yağmurlu havada ve gece görüşü azaltmaz?

twix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu gün itibariyle philips h7 diamond vision 5000k taktırdım , ledler beyaz olduğu için farlar sarı güzel durmuyodu su an xenon gibi oldu en kısa sürede foto atıcam buraya.... bu arada arıza da yakmadı eski ütündeki ampulle watt degeri aynı

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

osram h7 nightbreaker plus taktım. beyaz değilsede gün ışığı yanıyor. ama yinede xenon takıcam...

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

osram night breaker h7 almak isteyen arkadaşlar özen ticaret indirim yapmış.oradan bakabilirler.40tl+kargo