kısa devre yaptırdım acil yardım

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımın sol parkının + - sini ararken iğneyle yanlışlıkla kısa devre yaptırdım galiba sonra ampulü takayım dedim yanmadı. iki uç birbirine dokunduğu an çıt diye bir ses geldi nolur yardım edin nasıl çözebilirim bu sorunu. bana pahalıya patlamaz İnşallah moralim çok bozuldu sağ park sorunsuz yanıyor

mkiraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm çok önemli bir hasarı olacağını sanmıyorum. öncelikle sigorta panosuna bakın atan bir sigorta olması gerekli.olmadı rölelerine bakılır . canınızı sıkmaya değer bir arıza değil.
inş kısa sürede halledersiniz.

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımın sol parkının + - sini ararken iğneyle yanlışlıkla kısa devre yaptırdım galiba sonra ampulü takayım dedim yanmadı. iki uç birbirine dokunduğu an çıt diye bir ses geldi nolur yardım edin nasıl çözebilirim bu sorunu. bana pahalıya patlamaz İnşallah moralim çok bozuldu sağ park sorunsuz yanıyor

merak etmeyin size en fazla bi siğortaya patlar siğortalar sağ ve sol ayrı

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm çok önemli bir hasarı olacağını sanmıyorum. öncelikle sigorta panosuna bakın atan bir sigorta olması gerekli.olmadı rölelerine bakılır . canınızı sıkmaya değer bir arıza değil.
inş kısa sürede halledersiniz.

çok teşekkür ederim bir fikirde bulundunuz sigortaları denemiştim ama yanlış sigortayı çıkarmışım şimdi boşta olan arka sis farının sigortasını taktım düzeldi çok sağolun

merak etmeyin size en fazla bi siğortaya patlar siğortalar sağ ve sol ayrı

aynen öyle sigortadanmış parçacıya yolum düştüğü zaman gidip bi tane sigorta alıcam bu da bana ders oldu bi yerde bundan sonra daha dikkatli davranıcam sigortalar sağ ve sol olmaz üzere ayrı olduğunu biliyorum teşekkür ederim :)

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim sigorta panosunda her değerden 1 er tane koymuşlar fazladan.geçenlerde benimde plakalık ampulunu değiştirirken başıma geldi baktım yedeği varmış hemen taktım sizde de yedek vardır belki bakın sigorta panosunun sağına soluna