Kış Lastiği

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer ay sonu hesaplarıyla yaşayan biri iseniz benim gibi karar vermek birkaç ay sürebilir ancak aldıktan sonra bütün maddi endişe kalkıyor "helal olsun verdiğim para" moduna giriyorsunuz. mahalle arası olduğu için çokca kar olan çok dik bayırları bile tıkır tıkır patinajsız çıkmak keyif veriyor :)

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yunus abi aldınmı fiyatları ne idi? aynı lastik ebatları bendekilerde

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en ucu lastikal sitesindeydi kardeş ancak ümraniyedeki şubesi var
http://www.lastiknokian.com/bayiler.aspx
burdan bakabilirsin ordan aldım 150 tl tanesi sökmesi takması balansı içinde. son gündü 6 taksit için axess. world 10 yapıyordu. 170 den aşağı vermiyoruz sana telefonda çok iyi fiyat vermişler dedi ama sen söyle yapmışsınız diye indir fiyatı 150 tlye. bu arada lastikler yeni daha 48/11 üretimleri taze taze sıcak sıcak :)

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
175 liradan açıyorlar vermiyoruz diyor :D

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) ben de gittiğimde 150 üzerinden bir daha pazarlık yapayım dedim adam abi sana çok iyi fiyat vermişler mümkün değil sesini çıkarma dedi :) bu sene bütün yıllara göre en çok kış lastiği satışı gerçekleşmiş rağbet çok haliyle koyuyorlar üzerine...

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende lastik almadan önce çok araştırdım.En son Mıchelın Alpın 4 serisini aldım.Mahrumiyetten dolayı biraz pahalı oldu ama şu an Ordu Gölköy de aralıksız kar yağıyor.İki gün önce minibüste zincir olmasına rağmen yokuşta kalmış pati çekip duruyordu.Mecburen bizde durmak zorunda kaldık.Minibüs çıkamayınca kenara çekildi ve arabada zincir bile yokken biz ordan çıktık.Mıchelın çok güzel bir lastikmiş bu lastiği yerenler boş konuşuyormuş

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de korganda kullanıyorum hocam lastikleri :) korganda şu anda yolun göründüğü herhangi bir bölüm yok. 3 gündür her yer buz. ama ben çok diş yokuşları hatta yokuşlarıdaki u dönüşlerini bile sorunsuz çıkıyorum :) verdiğim paralar helali hoş olsun demekten kendimi alamıyorum :)

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz geç oldu ancak karar verdim ve nokian wrg2 lastiğinden 4 adet alp taktım. 10 gündür ist.dayım ve bu aralar ist. hava koşulları malum. mahalle arası dize kadar kar farketmiyor cayır cayır hiç kaymadan bayır inip çıktım lastikleri denemek amaçlı. tek kelimeyle mükemmel. Lastikleri 150 tl aldım (adet) sökmesi takması balansı içinde. 6 taksit oldu. Direksiyon hakimiyeti resmen mükemmeleşti. Yaz lastiğim olan dunloplar yazın bile bu kadar iyi değildi. frenaj süper, yol tutuş sessizlik süper. Alacaklara tavsiy ederim.
Herhangi bir ticari amacım yok zaten Allahın dağında bir garip öğretmenim :)

Hayırlı olsun güle güle kullan meslektaşım :)
Bende Afyonda bir köyde öğretmenim... Benimde çok işime yaradı kış lastikleri... Efsane karlı rampalarda dur kalklar yaptık 5 kişi... alpin taktırdım bende...

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolasın, sana da hayırlı olsun meslektaşım :)
ben samsunlu olduğum için kış lastiği de kar lastiği olarak bilindiği için :) ilk defa kullanıyorum ve inanılmaz bir rahatlıkmış :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu yağan karda millet sürünürken, zincir mincir uğraşırken, ben buzun üzerinde tıkır tıkır pati bile çekmeden çıktım çok yerden.Kasım ayı geldiğinde meteorolojiyi beklemeden kar lastiklerini taktırıyorum.Yalnız ben 4 lastikte kullanıyorum.Sadece ön yada sadece arka tekerleklerde kullananlar var, onların sorun yaşadıklarını da çok defa gördüm.İkisi sıfır ikisi çıkma da olsa (dişli çıkma uygun fiyata lastikler satılıyor) mutlaka 4 tekeri de kar lastiği ile kullanın.