kış gıcırtıları

Emrullah0535

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
herkese merhabalar, selamlar.
malum kış geldi, sabah kasislerden geçerken gacır gucur önden sesler gelmeye başladı, akşama doğru kayboluyor bu ses, yazın gram yoktu,
normalde araçta en fazla iki kişi olur benim, geçenlerde arka 3 kişi kasisten geçerken arkalardanda gacur gucur gidene kadar senfoni oldu, aracı ilk aldığımda olan sesti zaten opel özel servisinde arka teker üzerinden elini uzattı yağladı amortisör taraflarından bir yeri, ses gitti zaten havalarda ısınmıştı.
şimdi sormak istediğim size böyle bir olayla karşılaşan varmı acaba daha önce çözümü konusunda yönlendirme rica ediyorum, şimdiden teşekkürler

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Önden gelen gacırtılar için Odak Cevizlibağ servise gittim salıncak fişekleri değişecek boşluk var dediler. Kendilerine nazikçe "semer vuracak başka eşşek" bulun diyerek oradan hızla uzaklaştım. Nalburdan 20 tl ye silikon sprey aldım salıncak lastiklerini güzelce silip silikon sprey uyguladım geçen kış hiç gıcırtı duymadım. Bir yıldır çıt yok.

Emrullah0535

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Önden gelen gacırtılar için Odak Cevizlibağ servise gittim salıncak fişekleri değişecek boşluk var dediler. Kendilerine nazikçe "semer vuracak başka eşşek" bulun diyerek oradan hızla uzaklaştım. Nalburdan 20 tl ye silikon sprey aldım salıncak lastiklerini güzelce silip silikon sprey uyguladım geçen kış hiç gıcırtı duymadım. Bir yıldır çıt yok.
teşekkür ederim yorumunuz için.
siz anlıyorsunuz yaptırmamışsınız abi ben öyle çok bilmem artık gideceğim bir tamirciye ne olacak bilmiyorum

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
viraj demir lastikleri c kasalarda olur.çifti 20 lira filan birde taktırmadan önce ustana söyle gresslesin iyice sonra bana dua et

Emrullah0535

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
öncelikle cevaplar için herkese tşk ederim,
dün bir tamirhaneye gittim araçlarda bunun normal olduğu falan filan söylediler, dedim birşey yapmayacakmısınız, sonra yağladılar bir kaç yeri, yola çıktım yine aynı sesler. neyse gittim wd40 aldım yattım arabanın altına fişekler takoz ve özellikler amörtisorun üstündenki tozluğa iyice sıktım elimde aşağı yukarı oynattım, şu an zerre ses yok şükürler olsun kurtuldum.