kırmızı antifriz

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İşte bu özellikleri taşıyan (G48) silikatlı antifiriz maaleaef türkiyede bulmak çok zor. Bugün mobil ürünleri satan arkadaş ile görüştüm o bile silikat kelimesini ilk defa duydugunu söyledi.

En büyük sıkıntı da o ya... Kimse ne sattığının farkında değil ama tek farkında oldukları şey para kazanmak garip bir ülkeyiz o kesin.

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Benim araçta soğutma suyunun rengi Sarı yani içinde sarı antifriz var. Araç Astra J Mayıs ayında aldım.

Ben ilk defa bu renkte antifriz gördüm. Genelde Corsa aracımda Kırmızı GM marka antifriz kullanıyordum.

Gün gelip antifriz değiştirirdiğimde acaba aynı renk antifriz bulabilir miyim.

Kırmızı renkli antifriz konulursa bir zararı olur mu acaba ?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araçta soğutma suyunun rengi Sarı yani içinde sarı antifriz var. Araç Astra J Mayıs ayında aldım.

Ben ilk defa bu renkte antifriz gördüm. Genelde Corsa aracımda Kırmızı GM marka antifriz kullanıyordum.

Gün gelip antifriz değiştirirdiğimde acaba aynı renk antifriz bulabilir miyim.

Kırmızı renkli antifriz konulursa bir zararı olur mu acaba ?

Buyrun:

http://www.sanalpazar.com/sari-antifiriz-52-c-germany-febi-02374-1-5-lt/i-57464600

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
25 lira pahalı mı? Hesap yapmakla aranız nasıl bilmiyorum ama antifriz uzun yıllar kullanılabilir bir üründür. Tabi aracın soğutma sisteminde bir sorun yoksa. Benim aracıma 2 yıl önce konuldu ve ölçümlerde hala yeterli seviyede. Bu yıl 3. Yılı olacak içindeki antifrizin.

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
25 lira pahalı mı? Hesap yapmakla aranız nasıl bilmiyorum ama antifriz uzun yıllar kullanılabilir bir üründür. Tabi aracın soğutma sisteminde bir sorun yoksa. Benim aracıma 2 yıl önce konuldu ve ölçümlerde hala yeterli seviyede. Bu yıl 3. Yılı olacak içindeki antifrizin.

Bu antifirizden 3 litre alırsanız 50 TL. verirsiniz.

Nornal 3 litre antifriz alırsanız 25 TL verirsiniz.

Ayrıca benim fikrim 3 yıl aynı antifiz ve aynı soğutma suyu uygun ve doğru değil. Her 2 yılda bir değiştirilmelidir.

Son düzenleme:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracım yetkili servis bakımlı onlar gerektiği zaman değistiriyorlar. Ben onlara güveniyorum ;)

peaceloving

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Full antifiriz konduğu zaman donma noktası düşmüyor hocam, yarı yarıya su ile karıştırılması lazım.

Bir de antifiriz sadece kış için değil, yazın da gerekli :)

Arabayı ilk aldığımızda toy oluyoruz, usta ne derse o, burda suyla karıştırdın mı komple radyatör filan donar patlar hocam dedi, tamam dedik...

Bende bu araca su koyan kişileri anlamadım gitti. Araçlarımız da su değil sıvı olur. Aracımıza su koyar isek sonra bize bir bardak su içmek düşer. :D

Valla Nadir abi adam 50 lira kar edecem diye basmış suyu, onun 50 lira karı benim 500 lira zararıma yol açtı :))

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arabayı ilk aldığımızda toy oluyoruz, usta ne derse o, burda suyla karıştırdın mı komple radyatör filan donar patlar hocam dedi, tamam dedik...

Valla Nadir abi adam 50 lira kar edecem diye basmış suyu, onun 50 lira karı benim 500 lira zararıma yol açtı :))
İhale sana kalmış :)