kiralık araç ?

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük firmaları bilmiyorum fakat ufak tefek galeri tarzı yerlerde kiralama da boş senet imzalatıyorlar , sonuç olarak her türlü hasar parasını alabilirler . Dikkat etmek lazım .

surgeon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rent a car kaskosu olan yerler yani büyük diye bahsediilen yerlerde kasko olduğu için dıkıntı olmaz. kendi aracınızda kaskonun ödediği her durum için kasko öder. ödemediği durumlaer için ise aynı ödemez. ancak imza attığınız kağıtlarda bazen yazan şudur aracın kazadan dolayı kullanılamadığı süre bedeli ile aracın kazadan dolayı kaybettireceği bedel(satılırken) kiralayıcıdan alınır.
küçük yerler diye geçen yerler rent a kar kaskosu yapmazlar yaparlarsa ek ödemeler felan gerekli araçların çoğu kayıtlı değildir eşin dostun aracıdır.
zamanında kiralık arabada egzozdan ceza yedim sen yedin sen ödeyeceksin dedi ben bunu ödemem dedim bıraktım ceza makbuzunu çıktım. iki adam evime geldi ödeyeceksin dedi belindeki makinayı gösterdi bende he dedim aldım ama ödemedim halam tam 5 yıl oldu. duydum bi savcının oğlununda başına aynı şey gelmiş başka dükkanda. adam bu tarz şikayetlerin hepsini bulmuş. bana da aynı şeyi yapan yer dahil 9 dükkan kapatıldı. bir kısmı hapiste. (bu olaylar manisada oldu)