Kimden Araç Almayı Tercih Edersiniz?

Kimden Araç Almayı Tercih Edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    112

aragorn_62

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bayanda alma doktordan alma ögretmenden belki ama benim sattıgım arabaya bir bak öyle al derim çocuk misali evladıma nasıl bakıyorsum aracımada öyle bakarım :) öncelikle alacagın aracı sigortacın varsa motor nodan yada şaseden sorgulat ne kadar temiz görünsede kaçıncı sahibi oluyorsun bir bak başıma çok geldi adam aracın 3 sahibiyim diyor ama birinde 9 sahibi sıkı durun birinde de 16 sahibi olacaktım ne kadar el degişmişse araç o kadar yıpranıyor neticede herkesin kullanma şekli çok farklı öylesi var debriyajı ayrılmaz ikili gibi kullanırken öyleside var kasislere badalara tangur tungur giriyor kimide var ayagını frenden hiç kaldırmıyor velasıl kelam araba alırken çok dikkat etmek gerek herkese kolay gelsin arkadaşlar...

titann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mümkünse ENİŞTEMDEN ALMAK İSTERİM... Adam günde en az iki saat arabasının temizliğini yapar bakımını aksatmaz hor kullanmaz...

Not: Arabayı ilk aldığımda temizliğini kendim yaptım sağını solunu temizledim. sildim kuruttum vs.. yaptım. Eniştem arabayı gördü Cümle Aynen şu "Kayınço araban iyi duruyor ama hiç temizlememişsin" oldu :) :D