Kim demiş enjektör temizleme katkısı faydasız diye?

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Arkadaşlar benim arabada bi çekiş düşüküğü hissediyordum hep.Zaman zaman servisime(bosch car) gittiğimde bunu dile getiriyordum.Bakıyolardı,test sürüşü yapıyorduk normal bi sorun görünmüyo diyorlardı ama arabayı devamlı kullanan ben bunu hissedebiliyordum.Neyse geçelerde tekzen markette dolaşırken SUPER X diye bi enjektor temizleme katkısı gördüm,aldım ve depoya döktüm.Sonuç: Acayip bi fark oldu.Yani arabanın gerçekten açıldığını hissettim bariz.Buna ne dersiniz?

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
deneyeceğim teşekkür ederim paylaşımın için aynı sorun bende de var

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kulanan birisi olarak siz öneriyorsanız bizde deneriz.Ama bunun nedeni psikolojik de olabilir.

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
depoya katılanın bir işe yarayacağını sanmıyorum. depoda benzin ile karışacak, hortumla taa öne gelecek. enjektörden geçerken temizleyecek. olabilir tabiki ama direkt enjektörü temizlemek varken dolambaçlı yollarla uğraşmak benim aklıma pek yatmıyor. çok sık çalıştırılıp durdurulan yada uzun km yapmış bi araba için gerekli.

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel servisde gecen bu kona açıldı katkılar ve carbon clean...bu işin içinde olan bir usta bunların pek işe yaramayacağını enjektör tamizliğinin ancak sökülerek yapılabildiğini iddia etmişti..katkılar ise sadeca benzinin yanma odasında daha çok yanma sağlamasından dolayı geçici bir süre size performans sağlıyor.yorum yok...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bunu birinci ağızdan duymak isterseniz hemen söyliyim depo katkıları kesinlik le ve kesinlikle işe yarıyor.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lavabo açıcı nasıl çalışıyor ve işe yarıyorsa bu tür depo katkılarıda işe yarıyor. kesinlikle

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şöyle diyeyim... Yok değil var lakin depondaki yakıtın bitene kadar . Bunlar yakıtta oktanda yükseklik sağladığından farklılık gösteriyor sonuç bundan böyle kalıcı olmuyor.İki kez denedim kalıcı sonuş alamadım.
Size şöyle bir öneride bulunayım po nun v/waks yakıtını kullanırsan temizleme uzun süredede olsa kalıcı ollur.
Depon bitsin diğer depo bitiminden sonra sonucu nasıl olacak birde onu takip et eğer ilk koyduğun gibi ise iş tamamdır . Birde şu var enjektörleri temizleye bilir tamam buna eyvallah. Benim kastım kurum temizliği. Bu bağlamda ikisini ayırmakta yarar olduğunu düşünüyorum. ;)