Kilometre saatinden gelen ses....

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar daha önce bahsetmiş olabilirim ama kilometre saatinden şıkır şıkır ses geliyo..Daha önce kilometreciye götürmüştüm adam 5 saat uğraştı ama sonuç yok...Saatin bi problemi olmadığını söyledi.Ustada yabana atılacak bi usta diil..Sonra tekrar bakalım dedi...Teli değiştirdi gene kesilmedi.Ama ısınınca sesi biraz kesiyo,sonra ilk çalıştırmada aynen devam bugün servisten çıkarken aklıma geldi oriinl km teli takdırdım belki ondandır diye ama gelirken gene yaptı.Kilometreci saat sağlam diyo servise söylesen pat değiştirir hemen ne yapmak lazım ya...Saat çok pahalı mıdır?Bilgisi deneyimi olan var mı?:(

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serkan kardeşim 95 model araba bu 11 yıl demek 11 yıldan sonra bırakta bi km saatinden ses gelsin az ses verirsin teybine km saatinin sesini duymassın bunlar normal seyler bence değiştirmene gerek yok fiyat olarak kesin bi fikrim yok ama pahalı dır yani benim tigradada 50 ile 70 km ler arası k saati titreme yapıyo bnm araba 96 bunlar normal yani sıkma canını :)

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekselans0001' Alıntı:
serkan kardeşim 95 model araba bu 11 yıl demek 11 yıldan sonra bırakta bi km saatinden ses gelsin az ses verirsin teybine km saatinin sesini duymassın bunlar normal seyler bence değiştirmene gerek yok fiyat olarak kesin bi fikrim yok ama pahalı dır yani benim tigradada 50 ile 70 km ler arası k saati titreme yapıyo bnm araba 96 bunlar normal yani sıkma canını :)

Yaw araba daha kız gibi 100binde daha yapmaması lazım yaw...Titreme telden değiştir geçer bendede vardı geçti. 55ytlye aldım

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muhtemelen numaratörün 100 metre sayacı yapıyordur o sesi.hafif ince gresle numaratör dişlileri yağlanabilir .çokta üstüne gideceksen numaratör kısmını değiştirebilirsinde.

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RespecT' Alıntı:
muhtemelen numaratörün 100 metre sayacı yapıyordur o sesi.hafif ince gresle numaratör dişlileri yağlanabilir .çokta üstüne gideceksen numaratör kısmını değiştirebilirsinde.

Küçücük beyaz dişliler var onlar mı?Sökülürken görmüştüm,başka ses nerden gelebilir ki?

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Boşver elleme Serkan ya gerenk yok böyle küçük işlere kafa yorma ...

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet aynen onlar.bence kendin sökme.hafif o aradaki dişlerine ince gres .çokçok az ama.

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RespecT' Alıntı:
ewet aynen onlar.bence kendin sökme.hafif o aradaki dişlerine ince gres .çokçok az ama.

Saolasın ben sökmem zaten kilometreciye söylerim o yapsın...İnşallah kesilir....

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
bak sana bi çzöüm yolu sunuyim aç müziği sonuna kadar bida ses falan duymazsın :D ama camları kapat milleti rahatsız etme:)

Müthişsin yaw...:)