kilit

airbus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık araçlarda bu sistem kullanılıyor.
sistem dogru işliyor, sıkıntı yok..
zaten önemli olan dısarıdan acılmaması kapıların:)
aracta sorun yok..

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aynı durumdan bende sıkıntıdayım.Yani saçma olan diğer marka araçlarda kilide bastığınız anda kapılar bir daha ne içeriden ne de dışarıdan açılıyor.Ama bunda malesef öyle olmuyor geçenlerde bir tehlike atlattık çocuk ön koltuktaydı araç baya bi kalabalıktı çocuk bu ya önce kilidi açtı ve kapı açıldı bu durumdan dolayı ben araştırma yapıyorum ve şikayet etmeyi düşünüyorum büyük bir eksiklik bence
şikayetinizi bu ifadelerle yaparsanız sonuç belli zaten.arabada çocuklar ön koltukta olamaz.arka koltukta da özel koltuklarda otururlar.
arka kapılar için zaten çocuk kilidi mevcut.ön tarafta da yetişkinlerin olduğunu düşünürsek kullanım açısından sorun yok.
ama sizin istediğiniz gibi olamaz mı? olabilirdi tabi.ama bu şikayet konusu olabilecek bir durum değil gibi.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hadi yolculuk anında ani bir durum için içeriden açılması normal ama park halindeyken de içeriden açılabiliyor.Hırsız arka camı patlatsa kendi arabasına biner gibi rahat girebilir :mad:

Astra G'lerde çift kilit vardı bunlarda da servis kitapçığında öyle olduğu yazıyor ama yok :(

İlk kilit dışta ikinci kilit hem iç hem dıştan kilitliyordu..