Kılcal Çizikler (Fotolu)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahsettiğiniz ürün işe yaramayacaktır... bunu iyi bir kaportacıya götürseniz yapar tahminim ama ...ince bir pasta ile iş çözülür...ama atan kişinin iyi ve bilir şekilde atması önemlii...yanlış pasta işi basınaza işde acabilir...ama basit iş...

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berkay ın yerine derken neresi burası bende merak etdim

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hizli cila isinize yaramaz benim tavsiyem 3m ince cizik giderici cilayla cizikleri götürüp sonrasinda normal cila ve arkasina hizli cila uygulayabilirsiniz .bu cizikleri büyük ihtimal 3m cikartir.

serdarzero

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar valla bu kadar olumsuz yorumdan sonra herhangi bir işlem yapmak için hevesim kalmamıştı doğrusu.Az önce 5-10 dk. lık kısa bir çalışma yaptım ve kullandığım ürün herhalde piyasanın en dandiğidir diye tahmin ediyorum; lakin sonuç bence çok çok iyi işte fotolar:

Öncesi

333.jpg

Bu da sonrası
444.jpg

Ekli dosyalar

• 222.jpg
    222.jpg
    91.7 KB · Görüntüleme: 27
  • 111.jpg
    111.jpg
    66.7 KB · Görüntüleme: 24

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Vallahi güzel çıkarmışsın. Tebrik ederim. Havalar ısındığında bende çalışmalara başlayacağım.

serdarzero

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler :) kullandığım ürün de 10-15 liralık bir şey.Ayrıca uygulama dediğim gibi 5 dk.lık bir zamanımı aldı.Geniş bir zamanda kalanlar için tekrar bir deneme yapmayı planlıyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Teşekkürler :) kullandığım ürün de 10-15 liralık bir şey.Ayrıca uygulama dediğim gibi 5 dk.lık bir zamanımı aldı.Geniş bir zamanda kalanlar için tekrar bir deneme yapmayı planlıyorum.

Birde cila attın mı? Mis gibi olur. Şimdi heves yaptım bende.

creature33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berkaya brn arabayı bıraktım ama corsa diyemi yapmadı fazla bilemem ama bende forumlardan facebooktan gördüklerimle gittim. Pek memnun kalmadım tam anlamıyla normal bi pasta ve wax attı o kadar ve 4 gün kaldı araç nr kaputtaki taş izlerine rötuş yaptı nedr başka birşey yaptırcaksanız sanayide pasta cila yaptırın 70--80e komple halledersiniz elinizde yatkınsa rötuşları siz halledersiniz.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Berkaya brn arabayı bıraktım ama corsa diyemi yapmadı fazla bilemem ama bende forumlardan facebooktan gördüklerimle gittim. Pek memnun kalmadım tam anlamıyla normal bi pasta ve wax attı o kadar ve 4 gün kaldı araç nr kaputtaki taş izlerine rötuş yaptı nedr başka birşey yaptırcaksanız sanayide pasta cila yaptırın 70--80e komple halledersiniz elinizde yatkınsa rötuşları siz halledersiniz.

Aslında Berkay arkadaşımız işin ehli bir kardeşimiz. Neden böyle yaptı? Şimdi aklıma takılmadı dersem yalan olur.