Kendini bilmez birinin yaptıkları

opelmi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.Can sıkıcı bir durum.Yaptığı yanına kalmaz kalmazda ,çıkar bir yerlerden. Sıkıntı ve üzüntü işte.

corsa_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim Allah büyüktür ...inan çok üzüldüm çok geçmiş olsun ...polis bulamazmı çarpan arabayı ?

CaNDoGGaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

her şeye rağmen ankara'yı seven birisi olarak ankara ile ilgili düşünceleriniz için üzüldüm.

ahlaksız sürücülerin yaptığı maalesef çok can sıkıyor

Ankaranın düzensiz şekli var benim bu olay mamakta başıma geldi Ankarada kime mamak deseniz Varoş diyor mecbur işim gereği oturuyorum bende fakat bu olayın aynısı Ankara Çankaya Veya Batı kent veya Elvankent tarafında olsaydı bulmuştum ama Mamak olunca malesef polis bile Dandik oluyor. Ankarayı bende seven insanım fakat dediğim gibi bölgeye göre muamele var biraz bide yani türkiyede artık her şehirde mobese kamerası var mamak da yok düşünün 1 tane cihaz koymuşlar oda kayıt yapmıyor süs niyetine .

CaNDoGGaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim Allah büyüktür ...inan çok üzüldüm çok geçmiş olsun ...polis bulamazmı çarpan arabayı ?

bi kayıt yok usta kayıt olsa bulur fakat bir mobese kamerası bile yok yani

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
vay hayvan oğlu vay vura vura geeçmis ses duymadınızmı hiç yaa enteresan kimsenin ses duymaması geçmis olsun sıkma canını neresindesin ankaranın

CaNDoGGaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay hayvan oğlu vay vura vura geeçmis ses duymadınızmı hiç yaa enteresan kimsenin ses duymaması geçmis olsun sıkma canını neresindesin ankaranın
boğaziçi

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bundan birkaç ay önce aynısı babamın arabasının başına geldi. ankara sıhhıyede çokkatlı otoparkın hemen arkasındakı sokaklta köşebaşına babam aracını parketmiş sabahtan öğlene dogru geldiğinde camda iki tane not bulmuş. adamın biri firma kamyonuyla arabaya boydan boya sürtmüş. yalnız cama not bırakan araca çarpıp kaçan kişi değil olayı goren iki adet vatandaş. ikiside kucuk kagıtlara arabanın markasını rengını ve plakasını yazmışlar.

notun biri aynen şu şekilde idi:
"beyfendi sizin aracınıza çarpan dallamanın plakası 06... dır"
sevınmelıyız kı hala duyarlı ınsanlar var.
gecmıs olsun

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
boğaziçi nere yauw