Kendini bilmez birinin yaptıkları

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kardeşim. Ön çamurluk ve janttaki izler bana lastik izi gibi geldi, gece çöp kamyonu gibi bir araç vurmuş olabilir ki ön çamurluktaki izler daire çizio sanki, arka çamurluktaki paralel derin çiziklerde kamyonun kasasından olmuş olabilir. akşam sizin ordan geçen çöp kamyonunu bir incele istersen... tekrar geçmiş olsun üzüldüm gerçekten.
bencede kamyon vb. arac sürtmüş normal binek araç olsaydı bu izler boyle olmazdı.ayrıca döner biçimde olmuş ve jantlarda aynı şeklde kesinlikle kamyon tarzı bir araç sürtmüş

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kul hakkı , sorumluluk ne açıdan bakarsan bak .Hep derim : Bu tipleri toplayıp Hindistan' a yollayacaksın ki önce hayvana saygıyı öğrensinler.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun üzücü bir durum inşallah bunu yapan vatandaş yaptığına pişman olup seni bulur ve zararını karşılar.

CaNDoGGaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evt Araçın park halinde olduğu yerde Dönemec var birazda yokuş Tekerler kamyon izi yani bende çöp kamuyonundan şüpeleniyıorumda olan oldu insanın üzüldüğü nokta aracım örneğin daha çok yeni 5 binde ve böyle birşey olması çok can sıkıcı herşeyi bir köşeye bırakayım bir kağıta yazı yazsa cama bıraksa ya inanın 5 kuruşuna tenelzül edecek insan değilim kaçması canımı sıktı ne yapalım verdik opale 10 gün bekleyecez arabasız zor olucak biraz ama bu olaylay Ankarada çok oluyor ben Ankaralıyım yaklaşık 6 yıl izmirde yaşadım böyle durumla hiç karşılaşmadım Ankaraya geleli 1 yıl oldu başıma gelmedik kalmadı bundan önce honda civic aracım vardı tekerlerimi çaldılar bir mobese kamerası bulup şu çaldı diyemedi polis yani böyle dandik bir şehir görmedim açıkcası Ve Birde BAşkent diyorlar.

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
heryerde var böyle salatalıklardan.. Dünyanın diğer ucuna gitsek bile gelir bizi bulur

hanz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynısı benim başıma geldi minibus kapılarını açıp geçerken arkadan öne doğru sürttü aynamı kırdı komple son anda yakaladım içim cız etti çok geçmiş olsun üzüldüm kendi adıma : (

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun.Sizin adınıza üzüldüm... Umarım tekrarı yaşanmaz. =(

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun vallahi çok üzülüyorum bunları görünce

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun Allah bu tür insanlıktan nasibini almayanlardan hepimizi uzak tutsun