Kendinden Basınçlı Yıkama Makinası

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Slm,

1-2 defadır aracımı kendim yıkıyorum ve çok memnunum. Ancak kullandığım Basınçlı makina benzinlikte ve bazen çok sıra oluyor. Evim de müstakil olmadığından basınçlı-elektirkli makinalar bana uygun değil.

Nette dolanırken şöyle bir ürün gördü.

http://www.hergunyeniurun.com/elekt...run4186.html?gclid=CNaunrnHwbwCFYjLtAodjz0A2A

basıncı siz yaratıyorsunuz. Sözüm ona 40PSI basıncı veriyormuş. sizce kullanışlı olur mu?

Son düzenleme:

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ürünler aslında ilaçlama pompasıdır, bununla araç yıkanmaz sadece içerisine uygun cilalı şampuan koyarsan idare eder derecede köpük püskürtür.
sen o köpüğün üzerinden microfiber bezle geçer sonrasında da hortumla yıkar kurularsın.
bu işi yapacak olduktan sonra deterjanı kovada köpürtüp microfiber bezle sürersin veya aynı ürünün 8-10 liraya 2 lt.lkt olanları var onlardan alıırsın boşuna bu kadar para vermeye gerek yok.
kısacası bir işe yaramaz diyelim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben de bu veya benzeri ürünlerden fazla bir fayda göreceğine inanmıyorum. Arabaların tekerleklerine yaklaşık 30 PSİ hava bastığımızı düşünürsek 40 PSİ lik bir basıncı yabana atmamak lazım (yani bana göre o kap uzun süre 40 PSİ basınca dayanmaz).

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamı ruh hastası eder o ya :D

ben küçük makinalarla yıkayamıyorum,onda sinirlenir alır pompayı on camdan içeri felan sokarım :D

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece köpük sikma isinde kullanabilirsin yoksa baska ise yaramaz.bende var benzeri.köpük sikmak icin kullaniyorum

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ok teşekkürler, o zaman elektrikli bir model alana kadar sıra beklemeye devam :)