kemer takılı olduğu halde uyarı sesi veriyor

borulce

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba.2016 model astra j sedan 115 lik aldım.alırken multimedia sistemi taktırdım.Fakat son 1 aydır kemerler takılı olmasına rağmen kemer uyarı sesi veriyor.Herhangi bir uyarı ışığı yanmıyor ama sadece ses.Servise götürdüm teypten dediler format attık dediler.Ama hiç birdeğişiklik olmadı.5 çalıştırmada bir ses geliyor.İstop edip anahtarı çıkarıyorum tekrar çalıştırdığımda düzeliyor.Başına böyle bir durum gelen varsa yardımcı olursa sevinirim.

earl-2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: kemer takılı olduğu halde uyarı sesi veriyor

Aracınız hayırlı olsun,

Kemerin ötme sesi miltimedia dan geliyor ancak ötme sesini kemer tokalarındaki sviçler tetikliyor, bence servise tekra götürün ve çözümü için sıkıntı çıkarın. Malesef memleketimizde insan gibi halini arz edene hörmet gösterilmiyo.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bendede brnzeri oluyor.yanima biri bindiginde kemerler takiliyken kemerii tak diye uyari otuyor.servise sordum teyipten dedi ama oyle kaldi .ara ara kemer takiliyken otuyor.teyp necvox bu arada.

borulce

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla herşey arabayı satana kadar.bunun için 2 kere servise gittim.format atıp geri yolluyorlar.Hır çıkarıcam en son :) Benim teyp de newfron diye bir marka yeni anlaşmışlar sanırım