Kelleşen vectra

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Güzel durmuş ya. Maşallah. En azından pis görüntü kapanmış olmuş. Ama tabi boyanın yeri başka. Ne kadar ödedin?

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
150 lira

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Benim kaputta var araç füme ama aradan geçen zaman içinde siyahlaşmaya başladı. Ahmet senin aracın baya bir rengi filan değişmiş boyatayım diyorum bende. Neticede 94 model araç pis pis durana kadar temiz boyanmış olsun diye düşünüyorum ama bakalım.

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla abi hiç acıma derim, zaten iş bilen insansın yeni bir renge boyatıp ruhsata bile işletebilirsin sıkıldıysan :) Ben korkuyorum biraz, hele geçen ay arabayı satmak için gezdirdiğimde verdikleri rakamlar kabuslarıma girdi, satmaktan vazgeçtim.

Yalnız anlamadım abi, rengi değişmiş derken komple solmuş gibi mi :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Valla abi hiç acıma derim, zaten iş bilen insansın yeni bir renge boyatıp ruhsata bile işletebilirsin sıkıldıysan :) Ben korkuyorum biraz, hele geçen ay arabayı satmak için gezdirdiğimde verdikleri rakamlar kabuslarıma girdi, satmaktan vazgeçtim.

Yalnız anlamadım abi, rengi değişmiş derken komple solmuş gibi mi :)

Siyah bir ren aldı ya. Boyacı bir arkadaş var da getir bakayım pasta ile çıkar belki boya üzerinde oksit filan olmuştur sen güneş yanığı sanıyorsundur dedi ama ne kadar doğru bilemiyorum ki.

anilx1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iş iş ten geçmiş gibi gorunuyor o yuzden her keze tavsıye ederim 2 ayda bir komple aracınızı wax lattırın :)

Karsiyakali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım vectradada yanık çok :D

boyacı arkadaşla konuştum ne boyattırdı ne karbon kaplattı :D

sonra sıkıntı çekersin dedi kalsın boyle bende bekliyorum oyle :D

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bekleyeceksin de nereye kadar :) şayet arabayı satacaksan, bekle. Yok ben buna binerim masraf ettim bakım yaptırdım diyorsan, o zaman beklemenin manası yok, zaten bekleme dediğin şey de aracın artık baktığında kusacak hale gelmesini beklemektir, o zamanda komple boyatacaksın, değişen bir şey yok :)