Keçi galiba gidiyor :(

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç ilana koymadığım halde bir arkadaşın vasıtasıyla biri aracıma talip oldu çok da beğendi. bayramdan sonra kasgodan ön camı değiştirip aracı teslim edeceğim. ancak arabasız kalma lüksüm yok pek. maksimum 20.000 tl vectra tarzı hangi arbaları önerirsiniz. biraz oturaklı arabayı seviyorum. bu aralar 2004-2006 elentraya bakıyorum. sağolsun köksal bey yardımcı oldu ancak bu arabayla tecrübesi olan başka arkadaşlardan da fikir alırsam sevinirim. Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hiç ilana koymadığım halde bir arkadaşın vasıtasıyla biri aracıma talip oldu çok da beğendi. bayramdan sonra kasgodan ön camı değiştirip aracı teslim edeceğim. ancak arabasız kalma lüksüm yok pek. maksimum 20.000 tl vectra tarzı hangi arbaları önerirsiniz. biraz oturaklı arabayı seviyorum. bu aralar 2004-2006 elentraya bakıyorum. sağolsun köksal bey yardımcı oldu ancak bu arabayla tecrübesi olan başka arkadaşlardan da fikir alırsam sevinirim. Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
Bu ikisi yanyana biraz zor gelir :)

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi ya :( abi yol tutuşu konforu iyi diyorlardı kullananlar.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elantrayı ben önermiyorum ama zevk meselesi tabiki onu alacağıma seat toledo araç alırım daha iyi...octavia öneririm güzel araçlardır...

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
O paralara oturaklı araç olarak bence 2.0 TDCİ Mondeo bakabilirsin. Tecrübem yok ama, oturaklı ve güzel bir arac bence.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O paralara oturaklı araç olarak bence 2.0 TDCİ Mondeo bakabilirsin. Tecrübem yok ama, oturaklı ve güzel bir arac bence.

Düz vites olursa mondeo olur.Ama 2.0 motorun vergisi tuzlu olur.Otomatik itesleri sorunlu onların.Bir süre sonra arıza yapıyor vites geçişlerinde titremeler devir düşmesine rağmen vites düşürmemeler v.s. onra komple selenoid valfi tork konvertörü derken şanzumanı değiştiriyorsun.

Araç arayan arkadaşa:

İstediğin fiyata C kasa vectra zor.Kazalı olup toplanmış arabada kullanırım diyorsan o zaman bulursun.Lakin ne kadar düzgün olur bilinmez.Laguna 1.6 larda oturaklı araba.TEmizini bulursan tadından yenmez.Ama her ustanında harcı değil o aracın bakımını tamirini yapmak.Parçaları çok mu pahallı aslında değil.Ama dizeline yanaşma ha traktör ha lagunanın dizeli.İkisinde de aynı motor gürültüsü var.Biraz daha kurcalasak bmw mercedese gireriz onlarında fiyatları ortada.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
temiz b kasa vectra yı hertürlü tavsiye ederim helebirde cd yada cdx olursa tadından yenmez. Ayrıca söylediğin rakamın daha altına alabilirsin

Mc_LazZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi madem sattın arabanı bütceni biraz daha zorlayarak üst segment bir araç al da sattığına değsin.. Hyundai renault peugeout gibi markalardan uzak dur derim.. Opelden sonra çok vasat gelir bence :) Corsa ne kadar düşük segment bi araç olsa da bu markaların yanında cidden kalite farkını belli ediyor. Benim tavsiyem astra, octavia ya da seat serisinden bir araç olur..

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
benim tavsiyem kesinlikle vectra.temiz bakımlı bir 1.8 16v.125 bg olanından alıyorsun keyifle biniyorsun 2.0 kadar vergiside olmaz.