kdz67-gsi muayeneden geçti!!!!

doktor1968

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şahsen ben merak ediyorum ne olduğunu
Bizde katalizörü iptal etmeyi düşünüyoduk artık bir dahaki muayneye kadar işlem yok :D

kdz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muanen nezamn!!yakınmı

tayfunzafer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş enjıl ve zenon vardı sende yayları falan değiştinmi bende yay zenon enjıl bide yarım abartvar ona göre tedbir alalım

kdz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende zenon yok.angel war sadece.yaylar normal. alcak 3,5 deıl..onu bılemem.sorun cıkarmı cıkmazmı.eksozdan gecmen ımkansız.ben orjınalını taktım.birde kat ıptali wardı bende.onu taktım öle gıttım.yoksa gecırmıolar gurultulu calısıo dıe.bu kesın yanı..adam dewrın sonuna kadar basıo orda ses geliomu die...gercekten bu dewırde muaneden gecmek zor..abs ısıgın,tc ışıgın yanmıycak yoksa arıza die gecırmezler.farlar onemlı deıl ayarsız olsada.hafıf kusuur werıolar.sinyaller parka baglı olmıycak sarı we hepsi calısır wazıyette olck.seri no,motor no kontrolu dogru olcak.cam oto.sılecekler,aynalara kadar bakıolar calısıomu dıe..dıdık dıdık ıncelıolar walla.bagaja bakıylar.ılk yardım ç.trafık setin ,ysc olcak.lastikler iyi olcak an az dişi,1.6mm olcak.motor yag kacırmıcak.emnıyet kemerın saglam olcak.rot balans.frenler ıyı olcak.alt takımda curuk carık gıdık olmıcak.kaldırıp bakıolar.eger bunların hepsi tamsa gecersın yoksa bı sansın daha olur 1 ay sure werırler.ozamana kadar yaptır gel derler.yıne olmadı dosyan yanar..bı ucret daha werip işin uzar.6 aylık wergi borcunu odemış olman lazım.yoksa kabul etmezler.benım yasadıklrım bu kadar.

kdz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım arka camlar fılmlıydı.hafıf kusur olarakta gecıo habernız olsun...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çoook:]