KDS ile yürümek...

MaviGsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay be demek sende o şerefe nail oldun berat :) darısı bize inşallah ama ben kds yi kullanmak istiyorum yavuz abi benimkini sürebilir :D

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöyle bi teklif yapiiim,

ben kds yi alıyım Yavuz abiden günlük kiralıyım hepinize:D

ama kullanımdan dolayı cıkan masraflar müşteriye aittir söylemedi demeyin:)

MaviGsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O benimkini de sürebilir Alper.. :]

Onur gerçi Ejder abi sürerse zaten araba doğal olarak 10hp kazanmış olur 5115te bide Ejder power düşünemiyorum. Ayrıca Ejder abidirdir bu heran hersey olabilir lakin bencede sanki seninkini sürecek gibi duruyo.... :)

Burda Berat'ıda asıl tebrik etmek lazım adam 1,4 diye bize 1,8 arabayı yutturuyo yoksa 1,4den alınırmı o 129 hp demi Berat :D

Son düzenleme:

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yavuz abim sağolsun benim Corsa_N nın nasıl gittiğini görmek için benimle bi deneme yapmayı kabul etti arabasında ki teknik bi kac problemden dolayı ve Yavuz abimin benim 1.4 olduğumu göze alarak gaza yarım basması bana yeterli gaz motivasyonunu verdi bu kadar aksaklığa rağmen o bir kadett ve uçuyor gerçekten.

teşekkürler abicim...:good::good::good:

Beratcım gaza yarım filan basmadım,bildiğin 1,2,3 denedik işte..Sadece ufak bir sensörsel :D sorunum vardı ve vites geçişlerini eskisi kadar sert yapmadım o kadar..Senin Corsa_N artık 1.4 olmaktan çıkmış.Maşallah it gibi gidiyor..Zaten 3 kere denedik,2 denemede resmen yanımda yürüdün..
Benimle denediğin için teşekkür ederim kardeşim ;)

Standart lastiklerle sıfırdan denemek çok mantıklı değil..Sen 120hp araç kullanmana rağmen ikimizin araçlarından çıkan lastik sesleri halen kulaklarımda :D 1-2-3 sürekli patinaj.. En iyisi rolling ;)

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KDS yürüyor mu?

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Standart lastiklerle sıfırdan denemek çok mantıklı değil..Sen 120hp araç kullanmana rağmen ikimizin araçlarından çıkan lastik sesleri halen kulaklarımda :D 1-2-3 sürekli patinaj.. En iyisi rolling ;)
Walla Yavuz abi bencede rolling en iyisi dragda biraz daha pilotaja bakıyo ama rollingte tamamen aracın hünerine kalmış bişey;)