Kazanında böylesi fikirlerinizi bekliyorum...

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımada aynı bu şekilde belediye otbüsü sürttü .tampon boyasında birşey yoktu ama siyah şeridi yırtmıştı.sadece şeriti yaptırdım yırtık yeri neyle doldurdular bilmiyorum ama aynen orjinal gibi oldu.geçmiş olsun

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
tamponu ve çamurluğun ucunu boyat bence; aracın opak boya, spreye kutuya boya basan bir boyacı bulabilirsen eğer 40-50 tl masrafla kendin bile halledersin bence...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işin vardı diye rahatsız etmek istemedim...işin olduğu için arardım yoksa...bu ikinci el parça satan bayram var onun karşısında renault var onun kaportacısına yaptırdım genç bi oğlan...ismi savaş...görünüşte güzel iş yaptı şu ana kadar...saat 1 de verdim 5 te aldım...zımparasını çekti siyah şeridi boyadı beyaz yerin sadece boyası kaldı...yarında boya atarım dedi kurmasını bekleyelim dedi....yarın bakacağız güzelmi oldu kötü oldu...

hımm. orayla hiç bir ticari işim olmadı. işçilikleri nasıl bilmiyorum o yüzden. ama çok büyük ve kaliteli işçilik isteyecek bir sorun değil seninki için rahat olsun ;)

onurhmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun Allah daha beterinden korusun.resimlerde arkadaslarınd ediği gibi cokda kötü gözükmüyo boyatmanda fazla sakınca olmaz diye düşünüyorum orjinellik acısından

CHoCo_16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence kötü değil sadece tampon içi köşe plastiğini değiştirin oda 10 15 tl birşey tırnakları sıyırmış. boyatsan da satış esnasında sıkıntı çekmezsin çünkü plastik parça alım satımlarda önemli olan sac kaportada olan boya ve darbeler bu yaşta boyasız araç isteyende gitsin sıfır araç alsın. Benim için araç alımında yaşına göre en az boyasız olanı ve mümkünse değişeni olmaması boyayı kabul ederim ancak değişen oldumu biraz uzak duruyorum. mesela sahibinden de çok var yazıolar kazasız diye ama 5 parça 6 parça boya sayıyorlar bi kaç parçada değişen diyorlar madem kazasız durduk yere zevkinemi değişip boyuyorsun

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence kötü değil sadece tampon içi köşe plastiğini değiştirin oda 10 15 tl birşey tırnakları sıyırmış. boyatsan da satış esnasında sıkıntı çekmezsin çünkü plastik parça alım satımlarda önemli olan sac kaportada olan boya ve darbeler bu yaşta boyasız araç isteyende gitsin sıfır araç alsın. Benim için araç alımında yaşına göre en az boyasız olanı ve mümkünse değişeni olmaması boyayı kabul ederim ancak değişen oldumu biraz uzak duruyorum. mesela sahibinden de çok var yazıolar kazasız diye ama 5 parça 6 parça boya sayıyorlar bi kaç parçada değişen diyorlar madem kazasız durduk yere zevkinemi değişip boyuyorsun

evet size bende katılıyorum ama aksaray insanına anlatamıyoruz işte..bende sizin gibi düşünüyordum ama aksaraya geldim geleli burda boyalı arabaya hurda araba diye baktıklarını anladım...sırf bu yüzden boyasız araba aldım...halbuki bu yaştaki arabada boya olması daha iy zamanla boya özelliğini kaybediyor soluyor bitiyor boyanan araç kaza olmadığı sürece zarar gelmez ama aksarayda gelde anlat...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımada aynı bu şekilde belediye otbüsü sürttü .tampon boyasında birşey yoktu ama siyah şeridi yırtmıştı.sadece şeriti yaptırdım yırtık yeri neyle doldurdular bilmiyorum ama aynen orjinal gibi oldu.geçmiş olsun

teşekkürler...aynı şekilde macunla dolduruyorlar...

halitkoker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence kiyma 200tl ye yikamacinin birinde bir pasta cila cektir o bolgeye 50% oraninda duzelir.
Allah gostermesin ilerde baska nedenden boyatmak gerekirse orayida yaptirirsin.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımı yaptırdım ve 75 tl ye hallettim...resimler....

Ekli dosyalar

• 24012012062.jpg
    24012012062.jpg
    90.4 KB · Görüntüleme: 17
  • 25012012063.jpg
    25012012063.jpg
    80.9 KB · Görüntüleme: 19
  • 25012012064.jpg
    25012012064.jpg
    88.4 KB · Görüntüleme: 17
  • 25012012065.jpg
    25012012065.jpg
    91.4 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan siyah plastik parcadaki çiziklerde gitmiş orjinal gibi olmuş hibir fark yok.. ama benim dikkatimi çeken tamponla çamurluk arasında bir de farla tampon arası boşluk kalmış tırnaklar tam oturtulmadı mı acaba??