kaza :(

KKAggressor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[FONT=&quot]Hepinize teşekkür ederim.Kazanın üstünden 2-3 saat falan geçti de yazdıklarınızı okudukça kendime gelmeye başladım :) Bunların neden anlaşmaya gideceğini anlamadım.Adam kaçmaya falan çalıştı pek güven veren bir tip değil dediğiniz gibi tutanağı tutturup komple değişim yolunu seçmek istiyorum.Bu sefer de şu aklıma takıldı sigorta tam değişim mi yapar yoksa düzelttirme mi yapılır acaba[/FONT]

merak etmeyin :D servise götürdüğünüzde bir Exper çağırılacak , exper ve servis oturacak ve anlaşacak , servis dicek " görüyosun tüm parçalar değişmeli " exper dicek yok çamurluk değişmese de olur , ama sonuç olarak emin olun hepsi orjinali ile değişecek.

Çamurluk 400 + tampon 600 + bagaj iç sac çekme + arka stop + iki parçaya boya + işcilik yaklaşık 1800-2100 TL arası bi parayı sigorta ödeyecek.

bu olayların hiçbirinde siz kimseyle muhattap olmayacaksınız, siz arabayı servise götüreceksiniz servis gerisini halledecek.

psidia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merak etmeyin :D servise götürdüğünüzde bir Exper çağırılacak , exper ve servis oturacak ve anlaşacak , servis dicek " görüyosun tüm parçalar değişmeli " exper dicek yok çamurluk değişmese de olur , ama sonuç olarak emin olun hepsi orjinali ile değişecek.

Çamurluk 400 + tampon 600 + bagaj iç sac çekme + arka stop + iki parçaya boya + işcilik yaklaşık 1800-2100 TL arası bi parayı sigorta ödeyecek.

bu olayların hiçbirinde siz kimseyle muhattap olmayacaksınız, siz arabayı servise götüreceksiniz servis gerisini halledecek.

çok teşekkürler kafamdaki birçok sorunun cevabını aldım.İnşallah herşey kolay ve hızlı bir şekilde hallolur.Aksi gibi arabaya da hiç olmadığı kadar ihtiyacım vardı.

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaçma nedeni şu adam 232 promil alkollü ne sigorta ne de başka bişey karşılamaz masrafı artı adamın bası belaya girer ehliyetini alırlar 6 ay 600 lira para cezası yer... çamurluk kapıyı kastı mı ona bakın... ama acımayın muhakkak rapor tutun...

emre12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar adam alkollüyse sigorta hiçbirşey ödemez ama kaskonuz varmış kaskonuz sizin için öder,adamı mahkemeye verir alır siz niye rezil olmaya çalışyorsunuz?
kaskonun bilgisi dışında herhangibir kaportacıya gidersiniz yaptırırsınız (herşeyi düzeltirler ve vectranın bagaj kapağının plakanın üstündeki ters açıyı daha tam açısında düzelten kaportacı görmedim hatalar mutlaka kalır) alkollü şahıs ödemeye gelince yan çizer rehin kalan araba sizindir kuzu kuzu kendiniz ödersiniz siz adamı mahkemeye verir 1500TL için 1000 tl mahkeme ve avukat parası öder (2500TL cepten çıktı) üzerine birde adam mahkemelere gelmez siz gelir gelir sürünürsünüz.

yapılacak polise tutanak tutturun ve resmi servise gidin
kaskonuz var siz niye dert çekiyorsunuzki
aracınızı doğru resmi servise götürün hatta çekici parasını bile kasko karşılar.
servise aracım hiç kaza yapmamış gibi orjinal olsun istiyorum yoksa almam deyin çıkın gidin teslim tarihinde arcınız orjinal gibi değilse (çamurlukta dalga filan varsa) caz yapın ve almadan çıkın bir şekilde halletmek zorundalar ve hallederler.
sonra arabanızı alın ve 1TL ödemeden sıkıntıyı ve arabanız en düzgün şekilde atlatın.

değişen parça fobiniz varsa sevisle konuşun ikna yeteneğinize bağlı olarak herşeyi düzelttirebilirsiniz (arkadaşım astrasının tavanın arka kısmına çok yüksekten atılan kafa kadar taş yüzünden geniş çöküp 3cm yırtılan tavan sacına servis direk tavan sacını değişicez dedi arkadaş olmaz şudur budur tavan değişirmi bu araba taklamı attı derken servise birmiktar işçilik farkı verdi ve ekstra ekstra işçilikle sacı mükemel düzelttiler tavan yarımdan az boyandı cam takıldı satarken fotğrafları gösterip söyledi alan adamlar aracı göstermeye gitmişler bu yüzden anlamıyor diye kaç kaportacı gezmişler, herkes tavanı orjinal demiş sonra kaportacıya fotoğrafları gösterip birdaha baktırmışlar he var demiş anlamıyor diye çıkmışlar başka kaportacıya gitmişler birkaçtane daha dolaştıktan sonra ikna olmuşlar yapılan iş anlaşılmıyordu.
ikna yeteneğinize bağlı olarak ilgilenirseniz servise bile istediğiniz gibi yaptırabilirsiniz.

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencde anlaşma yoluna gitme raporu tuttur kaskodan yetkili srviste hallettir orjinal parçalar takılsın sanai ustalarıyla uğraşma bence