kaza yaptim

h@k@n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize teşekkürler arkadaslar resim ekledim şimdi arabanın sağlam resmini ekleyemeden kazalı resmini koymak nasipmiş sağlık olsun kaskom var kaza tespit tutanağını alıp sigortacım halledecek artık arabayı küçükte olsa ilk kazam oldugundan dolayı moralim çok bozuldu tekrar teşekkürler arkadaslar

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Özellikle İstanbul gibi yerde buna benzer kazalar yaşamak an meselesi bu yüzden moralini bozma... canım sağ olsun dersin gelir geçer. Birde çok ağır bir hasar da yok ;) resimler elinde dursun ileri de lazım olur ;)

h@k@n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim evet resimleri saklayacağım şimdi sigortanın ne kadar meblağ çıkaracağını bilmiyorum ama yüksek çıkarırsa aracı satmak istediğimde resimler elimde kanıtım olur

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Küçük corsamla sıkıştırırım valla o minibüsçüleri :D ki yapmadığım birşey de değil koca halk otobüsünün önüne kırmışlığım vardır

geçmiş olsun

h@k@n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim o tarafın minibüscüleri fazla tınlamıyor örneğinde olduğu gibi sürüyor üstüne sağım dolu şeridimde giden benim benim şeridime geçmeye çalıştı arkamdaki gelmeden arabadan inmeye tenezzül bile etmedi sen ayarla ben gidiyorum diyor bu ne pişkinlik kesin bir eksikliğinden şüpheleniyorum ehliyet vs. gibi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok vardır beni sıkıştıran minibüsü bariyere sürttürdüğüm ya da refüje çıkarttığım...(gebze harem ve pendik kadıköy hattında özellikle :D )
daha salı günü yeni arabayı aldım. ankarada eskişehir yoluna döneceğim yandan polonun biri darlayıp duruyor. bende inat ettim yol vermedim. üstüne üstüne gide gide adamı yolda bankete çıkarttım. ankara istanbulda araba kullanırken çirkef olmak lazım böyle uyanıklara :D

h@k@n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emniyetten belgeleri aldim pazartesi exper gelecek baslanacak polis biz ayrildiktan sonra tutanak tutmus minibuscu hakkinda serit ihlali ve kaza yerini gerekli mercilere bildirmeden ayrilma diye belirtmis benim kaskomla yapilacak arac ve onun sigortadan geri alinacak benim hasarsizlik etkilenmeyecek yani

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özden bey geçmiş olsun. Allah korusun bi kazaya karıştığımızda tutanak hazırlanırken karşıdaki kişi olayı farklı anlatıyorsa ve bu konuda anlaşamayıp trafik polisini çağırırsak nasıl bir durumla karşılaşırız. Yani suçsuz olsak bile bize trafik cezası yazılır mı ?

h@k@n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçlar olay yerinde ise kazanın şeklinden az cok hatanın kimde oldugu belli oluyor zaten benim olayda oldugu gibi minibüscü hatalı oldugunu bildigi için olay yerinde durmak istemedi bana herhangi bir cezai işlem uygulanmadı

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun tartışama olmaması iyi olmuş bir anda nasıl çoğaladıklarını anlayamazsınız bunların