kaza yaptım

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oldu araç pert zaten kasko aracın hasar kaydını ıstıyor cıkan kayıtta bu. sımdı araba ıhalee satılcak buyuk ıhtımal yaptırıp bınecekler araca...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun cana gelmedikten sonra sıkıntı yok . şimdi ne almayı düşünüyorsunuz ?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta aldım aracı astra j stıl paket bu aracın parası yattıgı gıbı dıger aracı alıcam nasıpse ıcerden arac ayrıldı beklıyoruz bakalım.

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok büyük geçmiş olsun :( Allahtan sizde birşey yok..Airbaglerin neden açmadığını sordurdunuzmu ? Araç önden vurmuş açılması gerekmezmiydi ? Bunu kesinlikle soruşturun derim !
Astra H 2005 aracımla İstanbul Levent istikametinde başıma gelen olayı anlatıyım sizlere..4.Levent çıkışında istinyeye doğru giderken köprünün üzerinde ilerliyordum en sağ şeritte 80-90 civarındaydım,bir taksici önüme kırdı hafif frene basmamla köprünün çıkışında kenarda çimleri sulayan fıskiyelerin sağ şeridi komple su yapmasından dolayı aracım arka kısımdan kayarak orta şeride doğru kafa uzattı beni görenlerin hepsi yavaşladı yada şerit değiştirdi bu sırada elfrenini çektim kontrollü olarak hızımı yavaşlatmaya çalıştım,sol camdan bakınca orta şeritteki aracın plakasını görüyordum o derece araç döndü,sağ sol sağ sol ataraktan zar zor kontrolü elime aldım,millet şov yaptığımı zannetti alkışlayanlar bile oldu,benim ödüm kopuyorken..Sizede muhtemelen böyle birşey oldu yoksa kesinlikle durup dururken araç yalpalamaz,lastiklerinizden bir veya birkaçı ıslanmış olmalı..Bir muz kabuğu bile bunu yapabilir..Allah beterinden korusun..Airbag konusunu servisle konuşun gerekirse hakkınızı arayın derim.Aracın önü dağılcak derecede çarpma olmuş,kesinlikle açılması gerekirdi..

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok büyük geçmiş olsun :( Allahtan sizde birşey yok..Airbaglerin neden açmadığını sordurdunuzmu ? Araç önden vurmuş açılması gerekmezmiydi ? Bunu kesinlikle soruşturun derim !
Astra H 2005 aracımla İstanbul Levent istikametinde başıma gelen olayı anlatıyım sizlere..4.Levent çıkışında istinyeye doğru giderken köprünün üzerinde ilerliyordum en sağ şeritte 80-90 civarındaydım,bir taksici önüme kırdı hafif frene basmamla köprünün çıkışında kenarda çimleri sulayan fıskiyelerin sağ şeridi komple su yapmasından dolayı aracım arka kısımdan kayarak orta şeride doğru kafa uzattı beni görenlerin hepsi yavaşladı yada şerit değiştirdi bu sırada elfrenini çektim kontrollü olarak hızımı yavaşlatmaya çalıştım,sol camdan bakınca orta şeritteki aracın plakasını görüyordum o derece araç döndü,sağ sol sağ sol ataraktan zar zor kontrolü elime aldım,millet şov yaptığımı zannetti alkışlayanlar bile oldu,benim ödüm kopuyorken..Sizede muhtemelen böyle birşey oldu yoksa kesinlikle durup dururken araç yalpalamaz,lastiklerinizden bir veya birkaçı ıslanmış olmalı..Bir muz kabuğu bile bunu yapabilir..Allah beterinden korusun..Airbag konusunu servisle konuşun gerekirse hakkınızı arayın derim.Aracın önü dağılcak derecede çarpma olmuş,kesinlikle açılması gerekirdi..
ben zaten dırekt bılenlerle servısle konustum benım koltuk aırbag ı acıldı sadece dıgerlerınınn acılmama nedenıde arac dırekt onden vurmamıs sol onden almıs ılk darbeyı yanımdakınınde emnıyet kemerı takılı olmadıgı ıcınde onun aırbag ı acılmaması normalmıs bende donerken kendımı tutum kemere yuklenmedıgım ıcın acılmamıs dırekt kafalama vursak acılırmıs aırbagler

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun...

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. acaba yolcu tarafının emniyet kemeri takılı olmadığından araç airbag açmamış olabilirmi? bi ara böyle bi rivayet dönüyodu.

Açılıyor Ogün. Şoför tarafı takılı olmazsa bile açılıyor. Test edildi onaylandı :) Şaka bir yana 3-4 tur sağa 3-4 tur sola dönmesi ciddi hızlı olduğunuz anlamına gelir. Allah korumuş.