Kaza Yaptım ! !

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu mevzuatları bilmiyordum fakat açıklaması basit..
Dönel kavşağa gelen diyor mevzuatta giren demiyor..Yani yaklaştığında kavşaktan dönene yol vermek zorundasın..
8. mevzuat ise dönel kavşak olmayan normal birleşen yollatdan bahsediyo T şeklinde olanlar hani :) anlatımım biraz kötü oldu ama beni anlayacağınıza eminim..Bu gibi birleşen yollarda geçiş üstünlüğü düz yolda devam edendedir..

Geçmiş olsun..Sanırım siz hatalı bulunacaksınız

hatalıysam hatamı kabul ederim onda sıkıntım yok zaten sigortam öder. çok önemli değil. fakat;

eğer o saçma sapan yer dönel kavşak sayılıyorsa, ikimzde kavşağın içindeyiz. ve ben onun sağından geliyorum. beni beklemesi gerekiyordu. kazanın oluş şekli zaten ben kavşağı terk ederken o bana vurdu. ayrıca kava olan kavşakta aslında bir T kavşak dikkat edilirse. dönel kavşak statüsünde olmaması lazım.

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hatalıysam hatamı kabul ederim onda sıkıntım yok zaten sigortam öder. çok önemli değil. fakat;

eğer o saçma sapan yer dönel kavşak sayılıyorsa, ikimzde kavşağın içindeyiz. ve ben onun sağından geliyorum. beni beklemesi gerekiyordu. kazanın oluş şekli zaten ben kavşağı terk ederken o bana vurdu. ayrıca kava olan kavşakta aslında bir T kavşak dikkat edilirse. dönel kavşak statüsünde olmaması lazım.
bulunan kavşak T kavşak bana göre
büyük ihtimalle siz haklı çıkıcaksınızdır :)
geçmiş olsun bu arada hocam allah beterinden korusun

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulunan kavşak T kavşak bana göre
büyük ihtimalle siz haklı çıkıcaksınızdır :)
geçmiş olsun bu arada hocam allah beterinden korusun

İkinizde T kavşak demişsiniz ama kocaman yuvarlak bi dönel kavşak var orda abi benmi yanlış görrüyorum?Ha isterimki haklı çıkasınız çünkü bu mevzuat baya saçma geldi bana ama eğer mevzuat böyle demişse orası bir teker kavşaktır ve sonuç dediğim gibi olur..Ama umarım yanılırım..Sigorta bile ödese neden haksız çıkasınızki :) hiç sevmem haksız olmayı :D

Bide abla gençmiydi :D asılıyo falan olmasın :D karizmaya bakakalmış çarpmış olabilir :D aşık olup hayatının fırsatını kaçırmak istememiş olabilir :D

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ah bu bilkent hatunları varyaaa altına arabayı veriyolar aynaya bakmayı bilmezler..O kavşağı biliyorum.Ben yaya maya yokken sürat yapmıştım bikeresinde gene bi eskalade gibi bişey çıktı altına giriyodum.....Biraz ilerde de şahinci güvenlik çevirdi beni DD

bu bilkentte salak yerine koyacaksın karşındakini (paralı salak) tedbiri ona göre alacaksın.Şükür biz kazasız bitirdik ama park yerlerinde arkadaşların arabasına çok sürten oldu...Bagımsız bir yere mesela köşebaşlarına bırakmak mantıklısı.

haklı sen çıkarsın gibi çünkü kapına vurmuş yani kavşaga sen önce girmişşin.Geçmiş olsun.Arabana macun vurdurtma hasar büyük değil gibi.Düzgün bir tamirci seç!!

Hatunla tanışmana vesile olmuş gırgır geç derse gir malum son hafta sanırsam konsantreni bozma!

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AAAH eski kız arkadaşın vectrası da arkaya parketmiş keyfim şemalim bozuldu D;)

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akşam buluşup raporu doldurduk. raporda suçunu itiraf etti sayılır :)

özetle arkadaş benim dediğim yönden geldiğimi reddiyor :)

ona göre biz kavşaktan beraber dönmüşüz (eeee?)

ben kavşağı dönerken onu sollamışım (bak sseeen)

sonra virajı kısa alıp ona çarpmışım (yuh)

kız resmen geldiğim yolu değiştirdi hayretle izledim :)

bu arada kız daha küçük ya '89 doğumlu

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazaya bak 21 yaşında kıza çarpmış :rolleyes:

hatalı olabilirsin diye yorum yaptım ama sonradan empati yapınca kendime kıl oldum.
kaza olmuş sinirler tepende bide biz hata sende diyoruz :D kusura bakma

tekrar geçmiş olsun