kaza yaptım

ErSN 39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
salı günü yağışlı ve hafifi çamurlu asfalt yolda keskin virazjadn çıktım karşımda bir araç kafa kafaya geldik o an telaşla direksiyonu ani çevirdim başladı kaymaya sağ sol 50-60 m kaydı toparlayamadım anlık bi olay ayağımı frenden çeksem araba toplıcak kendini ama toplayamadım 50 km/h ile yolun kenarına düştüm çamura saplandı araba ön tampon kırıldı birazda klima suyu soğutucusu hasar gördü ikisi değişicek. neyseeee buraya kadar olacağı varmış oldu. aracı servise çektirttim exper bugün anca gelebilmiş :mad: bugün parça sparişi verilmiş 4 veya 6 iş günü sonra gelirmiş parçalar. nasıl sinir oldum anlatamam yaaa bi tampon yhaa bu ne 10 gün yatırcaklar aracı bayrama çıkmaya bilir dediler :mad:
kaslodan araç istiyecem bayramda arabasız olmaz. daha önce başına gelen varsa kaskodan araç teministediğimizde hemen o gün getirirler mi aracı???

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerekli evrakların varsa hemen gidip alabilirsin aracı ama benim kaskoda 3 gündü ücretsiz olarak çok kolay aracı almak ama çok dikkat et o arabanın başına bişey gelirse çok uğraştırırlar kesin...;)

uurmanigidi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun..

ErSN 39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerekli evrakların varsa hemen gidip alabilirsin aracı ama benim kaskoda 3 gündü ücretsiz olarak çok kolay aracı almak ama çok dikkat et o arabanın başına bişey gelirse çok uğraştırırlar kesin...;)

7 güne kadar ergo isviçre veriyormuş. aradım acente ile kredii kartı numarası istediler neden dedim araç sizdeyken trafik cezası keislirse diye sadec bu kadar dediler ben ön bilgi aldım aracım arife günene kadar çıkmazsa araç temini istiyoeum dedim. telefonda sadece kredi kartı numarası istedi.

aman allah yazmasın zaten ondan korkuma bekliyorum almıyorum kendi aracımın çıkmasını bekliyorum ama arife günüde çıkmazsa kurban bayramı şart araba millete boyun bükeceğime isterim kaskodan

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi servismiş bu böyle bi astra H tamponuyla klima suyu soğutucusunu 4-6 güne bulabiliyorlarsa kapatsın gitsin pazarda mandalina satsınlar bide araba astra H parçası zor bulunan bir arabada değil geçmiş olsun bu arada