Kaza yaptim :(( (Maddi hasar yardım)

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsunn!bu tarz olaylarda ufak tefek kaçıklıkları presi ve çektirmesi olan rotçular hallediyoo!dahada olmadı rotçunun çektirme aletleri yok o zmnda bi şaseciye gidip halettirebilirsiniz!daha ucuza mal olur!

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
arkadasim cok gecmis olsun aman dikkat

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Kamyon şoförünu iyi bir pataklamak lazım.

Bu afyondaki kamyon şoförlerinin ortak bir problemimi acaba. Üniversitedeyken bir arkadaşım yine buna benzer bir kaza yapmıştı. Adam sağa sinyal veriyor, bizimkilerde doğal olarak solundan geçecek şekilde hızlarını azaltmadan devam ediyorlar. Herif birden sola dönüyor, bir fabrikaya girecekmiş. Fabrikanın kapısıda kapalıymış. Yolun tamamını kapatmış ve öylece durmuş salak. Arkadaşlar kemer takıyorlarmışta kurtuldular. Araba hurdaya çıktı.

Adamın sağa sinyal verip sola dönmesinin bahaneside sol sinyal çalışmıyormuş. Özrü kabahatinden büyük.

Böyle olayları duydukça trafiğe çıkmaya tırsar oluyorum vallaha. İstediğin kadar dikkatli ol salak birisine denk gelip kaza yapmak işten bile değil.

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bununla geçmiş olsun.
sana birşey olmadı ya gerisi önemli değil.

rimednac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok sağolun arkadaşlar. Bizler her ne kadar dikkatli olsak da karşı taraftan gelene, onumuzde, yanımızda gidene dikkat etmemiz lazım. Bu 2 ayda 2. kazam digerinde de ışıkta beklerken bi araba arkadan carpmisti :(

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsunn!bu tarz olaylarda ufak tefek kaçıklıkları presi ve çektirmesi olan rotçular hallediyoo!dahada olmadı rotçunun çektirme aletleri yok o zmnda bi şaseciye gidip halettirebilirsiniz!daha ucuza mal olur!
olmaz ustam yapma kamyon şasisi değilki bu. alt tablayı ben kaç kez denedım duzeltıyorum ama araca takıyorum olmuyor. zaten ben olmayacagını bılıyorum ama musterı illede düzelt dıyor. o malzeme ıkıncı bı duzelmede ıyıce yumusuyor ve en ufak darbede asırı derecede bukulme yapar

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Allah korumuş.Fazla birşey tutmadığıda çok iyi.