Kaza Yaptım İçeri!

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
telefondan baktığım için detayları tam göremiyorum...sen bilirsin,tampona üstünde hemen lokal attırırsın ama hiç tamponunu söktürme,saçma bi tampon yapısı var,ondan sonra aralar açık kaldı diye sıkılırsın...
ben arabanı elletme okadarcık şey diye dedim...karar senin...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya hocam kediler hiç gereken yerlere bakmıyorlar yahu, aldırış etme yara değil o :D Benim sattığım vectranın her yanı çizik göçük kaynıyordu, heme tamponu neden dert edersin hiç anlamış değilim. Kaputa boya fırçası ile veya oje fırçası ile süreceksin, en ince zımpara ile hafiften çok az dokundurarak zımparalayacaksın, arkasından pasta pedi üzerine azcık pasta sıkıp ovalayacaksın 10-15dk kadar yani görüntü kusursuz olana kadar, üstüne birde wax yapıştırdınmı aktı gitti :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya hocam kediler hiç gereken yerlere bakmıyorlar yahu, aldırış etme yara değil o :D Benim sattığım vectranın her yanı çizik göçük kaynıyordu, heme tamponu neden dert edersin hiç anlamış değilim. Kaputa boya fırçası ile veya oje fırçası ile süreceksin, en ince zımpara ile hafiften çok az dokundurarak zımparalayacaksın, arkasından pasta pedi üzerine azcık pasta sıkıp ovalayacaksın 10-15dk kadar yani görüntü kusursuz olana kadar, üstüne birde wax yapıştırdınmı aktı gitti :D
demek benim araba arkadaşta olsa sinir krizi geçirip komple boyatır :D:D

opelc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar araba benim değil, babamın arabası bu kadar kurtarabildim. Yani bunu eski hali gibi yaptırmam lazım. Babam da sizin gibi önemsiz bir şey rötuş pasta-cila götürür onları diyor ama ben genede önceki hali gibi olsun istiyorum.

Opelfan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çok sıkmayın canınızı çok birşey tutmaz.Eskisi gibide olur.

simendifer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlaşıldı sen ilk kaza yapıyorsun geçmiş olsun bende herkes gibi fazla büyütme diyecegim en önemlisi sen bir sanayiye girde ondan sonra yaz buraya başına gelenleri bizlere hak verecek misin ?

opelc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam haklısınız ama bu benim ilk kazam oldu, budan sonrada olmaz inşallah...
Fakat ben böyle ufak tefek çiziklere, falan çok takıyorum! Umarım yarın eski haline döndürürler.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen ya gerilmeye gerek yok, özellikle çiziksiz tampon tampon değildir, bizim kapının önüne benim park yerime çeken arabaları tamponuna yaslayıp ittirmeyeceksem tampon ne işe yarar ki :D