Kaza yaptım arkadaşlar

utkutku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dikkatsizliğim sonucu kaza yaptım. Allahtan araçta yalnızdım bana ve kimseye bir şey olmadı.Aracın garajdaki resimleri.

Ekli dosyalar

• Fotoğraf-0028.jpg
    Fotoğraf-0028.jpg
    92.6 KB · Görüntüleme: 119
  • Fotoğraf-0030.jpg
    Fotoğraf-0030.jpg
    90.4 KB · Görüntüleme: 111

utkutku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun takla mı attınız

Maalesef takla attım.Otoban sayılabilecek kadar düz bir yolda giderken yorgunluk sonucu bir anlık dalgınlık ile orta refüje girdim ve karşı yola geçtim.Karşı yola geçince arabayı toplamaya çalıştım ama toplayamadım ve tarlaya uçtum.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok kötü bir kaza geçirmişsiniz.Allah korumuş.Mal canın yongası deselerde size birşey olmamış önemli olan o.Allah beterinden saklasın.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. aman dikkat uykusuz ve yorgun araç kullanmak bırakın kendinizi hiç tanımadığınız insanların canını tehlikeye atmaktır. daha bu ay içerisinde gece hiç uyumadan yola çıktım. aksaray'a geldim. biraz dinlenip tekrar yola çıktım ankara'ya doğru. 100.km'de bir uyku bastırdı. hemen park ceplerinden birisine girip 10dk kadar kestirdim. tamamen dinlendim mi? hayır. ama en azından geriye kalan 150km'yi sağsağlim gidebildim. o gece toplamda 800km yol yapmışım...

utkutku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. aman dikkat uykusuz ve yorgun araç kullanmak bırakın kendinizi hiç tanımadığınız insanların canını tehlikeye atmaktır. daha bu ay içerisinde gece hiç uyumadan yola çıktım. aksaray'a geldim. biraz dinlenip tekrar yola çıktım ankara'ya doğru. 100.km'de bir uyku bastırdı. hemen park ceplerinden birisine girip 10dk kadar kestirdim. tamamen dinlendim mi? hayır. ama en azından geriye kalan 150km'yi sağsağlim gidebildim. o gece toplamda 800km yol yapmışım...

Haklısınız kendi canına ve başkasının canına kastetmeye kimsenin hakkı yok.Yolda durdum dinlendim biraz ama yeterli olmamış.Varacağım yere 10 km kalmıştı.10 km sonra arabayı park edip yatacaktım ama sonuç kaza :(

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun...cana geleceğine mala gelsin...aman uykusuz yola çıkmayalım...

levyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun kimseye bişey olmamış en başta sevindirici taraf bu inşallah kaskonuz vardır gördüğüm kadarıyla araba pert durumda.