kaza yaptım arkadaşlar.. :(

White Veccy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun Allah beterinden korusun bir daha göstermesin

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
furkanın araba çoktan yapıldı geziyo bile :) allah göstermesin bidahaa.

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun arkadaslar araba yapıldı çok şükür :)) mutluyum şimdi opel odaktayım genel bi kontrol yaptırıyrm yerın yola çıkcam diye wwireless varmış kullanalım dedim :)) mustafa bende seni görüyrum yollarda korna falan yapıyrum ama görüşemedk bi türlü.. meftunn sanada bi sticker takalım güzel duruyo :) bu arada arabayı aldım servisten yapıldı evin önüne park ettim işe gittim geldim mahallede sagolsunlar soba bacası tamizlerken boruyu aynaya vurmuşlar ayna yerde akşam gördüm sinir oldum.. bakkal kimin kırdıgını görmş sordm "yok ben görmedim yoktm yapmadım " ya canını almıycaz söylemen yeterli bi özür o kadar. onuda hallettilk çok şükür hepinize teşekkr ediyrum... destekleriniz ilginiz için :)

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla furkan ben bu aralar astrayı pek kullanamıyorum babam da oluyo genelde albea yla takılıyorum :)

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya şaka gibi ama gerçek :(:( bugun yine aynı şekilde bi kaza yaptım bu sefer ana yoldan gelen bendim ara sokaktan çıkan çarptı :( ne oluyo anlamadm 2 hafta üst üste aynı şekilde kaza.. 2.5 senedir kullanıyrum. son 2 haftada böyle olması çok can sıkıcı.. hasar çok fazla degil ama moralim bozuldu yine far çamurluk degişecek.. nazar mı değiyor anlamıyorm...