kaza yaptım arkadaşlar.. :(

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Allah tekrarından esirgesin. Ben arabanıza bir şey olmadığı düşüncesindeyim. Çamurluk ve tampon o kadar da önemli değil.

Crack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mehtap.org
kardes gecmis olsun

A

agah bülent

Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun
çekici ile goturmediğin için yedek araç ta sorun çıkabilir

ulash34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmş olsn kardes allahtan fazla bişey yok allah hepimizi kazadan beladan korusun :(:(:(:(

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çamurlugu çekiçlettir denilmiş çok saçma bir yaklaşım kusura bakmayın ok gibi yenisini takmaktansa ezik tamirli macunlu gezmem çunkuçamurluk strukturel bir parça değil hani B diregi olsa zayıflamasın diye kaynak yapılmasına karşı çıkılabilinir ..Rot rotbaşı yanısıra tabla, burçları ve traverse bile bakmak lazım fordu yabana atıyorsunuz en az corsa kadar sağlamdır. Ne kazalı corsalar gordum direkleri patlamış Kardeşim aracında ilk etapta gorunmeyen hasarlar çıkacaktır. İşini bilen bir tamirci halleder .Kazasız suruşler dilerim G.olsun en kotu hasarınız bu olsun

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun arkadaslar.. yetkili servis bütün hasarları onarıp bana verir diye düşünüyorum. çünkü aracmda hiçbi kusur yok. yani rot rotbaşları burçlar falan sorunluysa degiştirmesi gerekmezmi sonuçta bu kazadan dolayı oldu. yürüründe bi sorun çıkarırsa şikayetimi bildiririm kaskodan onarımını talep ederm. boşuna mı yetkili servise götürüyruz. bide yaarın çalıştıgım şirkete sabahtan ikame araç getireceklermiş. 4gün süreli bakalım. inşalah arabam eskisi gibi olur... gözüm gibi bakıyodum valla daha cuma sonax tan çıkmıştı :(:(

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
furkancım çook geçmiş olsun çok üzüldüm ama takma kafana kaza bu oluyor.bizim buralarda daracık sokaklar çok tehlikeli gerçekten.

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok çok geçmiş olsun, başına gelen son kaza ve bela bu olmuş olur inşallah..!