Kaza yaptım acil cevap arkadaşlar !

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka bir masraf çıkacağını sanmam
ama arabana veya kedine acımıyorsan yanında taşıdıklarına acı ve arabana kasko yaptır çoook hatalı bir davranış bu:( üzgünüm...!

kaskosuz araca binmek, ateşin üzerine benzin mazot tiner vs bütün yanıcı maddeleri atmak kadar tehlikeli, ben en basitinden bi cep telefonu alıyorum ona bile kasko yaptırıyorum.

çekiciyi çağır özel servislerin birine gir.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çakici ile çektir sanayiye kadar ama ilk önce kontağı aç yağ ışığı yanyor mu??? aracın altına da bak fazla yağ yoksa belki yüreyebilir ama risk almaya gerek yokkk

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, karter koruma var mıydı acaba onu merak ettim bende...

scuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanayiye götürdüm aracı arkadaşlar şimdi oradan geldim yağ damlatan şey şanzuman yağıymış gece tam altına bakmadım aracın motor yağı sanmıştım neyseki değilmiş öyle gittim sanayiye altına baktılar şanzuman kutusuna giren hortum yerinden çıkmış o damlatıyormuş usta taktı yerine şu an damlatmıyordu , taş baya büyük olduğundan şasiyi biraz arkaya kaydırmış onu makineyle öne aldılar onun dışında tekerleğin rot takımına falan zarar vermiş onlar değişecek işte birde ön tampon komple değişecek henüz bir fiyat vermedi ama tahmine 200 tl civarı tutar gibime geliyor neyseki ucuz atlatmışım ben komple alt taraf dağıldı sanmıştım.Araç 2000 model olduğundan kasko yapmadılar malesef o yüzden mecburen böyle geziyoruz zaten de araçtan soğudum satılığa çıkarmayı düşünüyorum bunu satıp diesel bir model düşünüyorum bakalım ..

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun ama kaskosuz araca binmem sahsen bende başınıza gelince anlıyorsunuz ve iyki yaptırmışım yada keşke yaptırsaydım diyorsunuz..Nasıl olsa dikkatli kullanıyorum birşey olmaz demeyin o kadar dış etken var ki araca zarar verebilecek dağlar kadar komplo teorisi çıkar.. 2000 model araca kasko yamıyorlar demişsiniz ama aracın pert durumu yoksa exper raporu düzgünse yapılır 93 model aracımıza bile sorunsuz yaptırıyoruz biz 2002 model corsayada yaptırıyoruz yani sigorta şirketlerini daha iyi araştırmanızı tavsiye ederim...

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun alacagınız araça mutlaka karter koruma yaptırın

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hemen çekici çagırıyosun hocam
sanayiye götürüyosun

Ön takımda egilen büzülen için rota giriyorsun ancak öyle kusursuzlugundan emin olabilirsin