Kaza Yaptık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun iyiki airbag ler açılmamış yoksa arabanı 1 aydan önce alamazdın servisten. ön kaput heralde arabayı kamtonun altından çekerken yırtılmış. çok geçmiş olsun !!!!

astra_trb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gelmiş geçmiş olsun. İnşallah bu tür olaylar kimsenin başına gelmez.
Takma kafana arabayı çalışıp alan sizlersiniz.
Sizlere birşey olmadıktan sonra varsın mala gelsin cana gelmesin. Tekrar geçmiş olsun.
Kazasız belasız günler dileğiyle...

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kamyon v.b araçlardan bu yüzden hep tırsmışımdır direkt altına giriliyo

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese çok teşekkürler arkadaşlar.Plakaları niye sakladın diye sormuşsunuz; valla bende paint de kapatırken "ya ben bunu niye kapatıyorum ki " diye düşündüm harbiden özel bir nedeni yok arkadaşlar.Airbag ler açılmadı evet.Emniyet kemerleri takılıydı ama airbag darbe sensörleri (bildigim kadarı ile) tampon arkasında.bizim araç darbeyi direkt kaput üzerinden aldı, yani sensörler kazayı farketmedi bile.airbag ler o yüzden acılmadı tahmin ediyorum.Ön kaputta 40x40 cm olcusunde bir yırtık oluştu.İlk darbeden sonra araç kamyonun arkasına takılı kalmış ve bu yüzden hafif yan dönük olmasna ragmen kamyon çekmesiyle emniyet seridine sürüklenmiş.Genel olarak sag çamurluk,sag far, sag A sütunu (ön camın sagındaki direk) , ön cam , ön kaput , sag lastik ve jant değişecek.Ayrıca darbeyi direkt motor gögüslediği için, motor daki arızalar servisin hasar tesbitinden sonra ve tamir sırasında çıkacak.Birde ben ön takım ve direksiyon kutusundan da birşeyler çıkar diye tahmin ediyorum.Tabiki bunların hepsi benim tahminim.Olay bir kaç gün içinde netleşecek.detayları yine size duyuracagım.ilgilenen tum arkadaşlara teşekkür ederim.

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende şimdi gördüm çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın önemli olan cana biey olmaması

Adem KOÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...