kaza ve sigortayla ilgili acilll

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar geçirdiğim kaza malumunuz. kusur karşı taraftaydı ve onun trafik sigortası benim aracı yaptırıyor. hasar tespiti şu şekilde oldu: çamurluk değişecek, kapı boyanacak, sinyal değişecek, jant kapağı değişecek. benim sorum şu: şu an itibariyle benim bilmediğim bir elektrik aksamı hasarı varsa bunu da sigorta karşılayacak mı. çünkü hasar tespiti sadece kasa üzerinden yapıldı. eğer başka elektrik veya mekanik hasar çıkarsa ne yapmalıyım. aydınlatırsanız sevinirim. teşekkürler.

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer öyle bir durum olursa aracın onarımını yapan servisin exper ile dosyayı kapatmadan konuşup ikna etmesi gerek.

Saygılar...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Onarımı yapacak olan yer fatura kesene kadar korkma. Eksperler genellikle gereken parça değişimi için gördüklerini, boya ve kaporta işçilik ücretini yazar, olabilecek diğer masraflar için kesin rakam belirtmez, faturanın gelmesini bekler. Bazen de bunlara ilave olarak şu kadar da elektrikçi ücreti tutar diye bir meblağ belirler.

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş abi inşallah olmaz da gene de kafama takıldı. sonuçta araba sert bir darbe aldı.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Onarımı yapacak olan yer fatura kesene kadar korkma. Eksperler genellikle gereken parça değişimi için gördüklerini, boya ve kaporta işçilik ücretini yazar, olabilecek diğer masraflar için kesin rakam belirtmez, faturanın gelmesini bekler. Bazen de bunlara ilave olarak şu kadar da elektrikçi ücreti tutar diye bir meblağ belirler.
araban tamır hanede sokulucek eksperle tamırcı ılave edılcek parca veya baska bırsey varsa ekler mesala benım arkadaşın radyatöru kazada delındı degışti ve orjınal antırıfırız bıle kasko verdı bunu nıye söyledım ınce ayrıntısına kadar tamırcın ılgılenırse problem olmaz ;)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ustaya 10 lira bahşiş ver gerekeni söyler