kaza tutanağı ile ilgili

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar gecen gün kaza yaptım tek taraflı olarak polis tutanak da yer alan krokiyi saçma sapan çizmiş ve benim yaptığım kazayla alakası yok bu kasko şirketide bu krokiye bakarak her hasarı karşılamayacağını söyleyip kaza tutanağını değiştirin dedi:( tutanağı değiştirme gibi bir ihtimal varmı acaba..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk önce geçmiş olsun , keşke polıse degılde kendınız cızseydınız krokıyı ama olmuş bır kere,,, ben tam olarak tek taraflı derken anlıyamadım sız herhangır bır otomobılemı carptınız yoksa herhangı bırseye mı carptınız ?? Eger baska bır otomobıle carpısdıysanız zaten tutanak hazırlanıp bıttıgınde altına sız ve karsı surucu tarafından ımza atılıyor sonra kasko sırketıne verılıyor,eger boyle bır durum varsa ımza attırdıgınız karsı tarafı bulmanız zor bır durum gıbı gorunuyor yenı tutanak tutmak acısıdan , fakat tek arac sızsenız bır daha yapabılırsınız yenı tutanakdan polıs cagırmanızada gerek yok dıye bılıyorum sızınle kasko sırketı arasında olan bır durum ...

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben keskin bir virajı alamayip spin atip bariyerlere vurdum bu sitede daha önce konu açtım resimlerde vardı..Kasko resimdeki vuruş şekline göre bütün hasarı karşılamayız dediler karşılabilmemiz için düzgün bir şekil lazım dediler nasıl bir saçmalık anlamadım zaten ben

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun... evet kazanızın fotolarınıda görmüştüm gayet acıklayıcıydı fotolar... kasko biraz saçmalamış gercekten...

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet hatırladım sımdı umranıye sapagında olmustu sanırım, kaskonun vermeme gıbı bır durumu yok kasko polıcenızın en ustunde yazar zaten carpma-carpışma diye nasıl tamamını vermıyorlar ?? Nıcın o kadar para odenıyor bu sıgorta sırketlerıne sonucda bu kazadan sızın cebıınızdenn para cıkdıkdan sonra ne anlamı varkı kaskonun ? veya aırbagler acılsaydı ne olacakdı dünya para masraf... Bence bıraz sert yapın expere yada kasko sırketıne halletsınler tabı yenı bı kaza tutanagı yapın kendınız o gunun tarıhını atın verın sıgorta sırketıını tamamını yapmak zorundalar .... !!!

zanoylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm hasarı bu şekle göre karşılayamayız deme lüksleri yok şayet polis memuru kaza sonrası araçda meydana gelen hasarları tamamını yazdıysa sorun yok senin açından bunları fotoğraflarla desteklersen iş tamamdır.Sigorta şirketlerinin klasik oyunlarıdır sakın altda kalma trafik kaza raporunun resmi varsa görsem yardımcı olabilirim

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kaza yaptığımda ne fotoğraf vardı ne bişey..direkt tutanak tuttuk ve ben 2 araca birden çarpmıştım.. :D adamlar hiç aramadılar bile hiç sorun çıkarmadılar.. normal kendimiz kaza yaptığımızda tutanak tutmamız gerekiyor mu?

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşın karıştığı kazada kendisi rapor tutamaz.

benim demek istediğim aracı çarptık diyelim.. araç yürüyor çalışıyor.. servise götürdük yaptırmak için..illa tutanak gerekirmi?