kayserı ozel servısı

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
selam kardesler gene bır arızayla karsınızdayım
kayserıde arıza lambam yandı yandı yandı sondu ve cogu zaman yanıyor
gıttım ozel servıse basınc sensorune baktı komple yag olmus hortumlarda yag var turbo hortumlarında ve sonuc turbo degısecek dedı bende dusunuyum dedım 2000 ytl dedı cok para sensorun ucunu temızledı taktı ve su an ıyı cekıste falan bır sorun yok aceba gercekten turbonun degısmesı gerekırmı yoksa turbo hortumlarındakı az yag normalmıdır olay yenı baslamıs dedı yakında kara duman atar ve hortumlardakı yag sılındır kafasına damlarsa motor gıder dedı bılgılerınızı beklıyorum selamlar

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
valla kardes sanırım merkez otomotıvdı yenı otogara gıtmeden sagda ıcerıde hemen selam

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı plakan yerlımı belkı yabancı plaka dıye oyun olabılır ama merkez otomotıvı bılıyorum buyuk ve ıtıbarlı bır servısdır kayserıdemı kalıyorsun sıze bır servıs onerırım oraya bır gıdın ıstersenız

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
hayır kayserıde degılım ama yakın bogazlıyandayım son 10 gunum kaldı yola cıkacagım ama sıtede böyle bır durum basına gelen yokmu bır problem cıkarırmı gıdene kadar almanyaya gıdınce satacagım zaten arabayı selam

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özel servise gidecekseniz yeni sanayide opel özel servis baran otomotiv var tel 0352 3322546 orayı arıyın bı bılgı alın saglamdırlar mustafa usta ve umit usta var bi sorun olursa bana özel msj yoluyla ulasabılırsınız kayseride yardımcı olurum isterseniz beraberde gideriz saygılar.

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özel servise gidecekseniz yeni sanayide opel özel servis baran otomotiv var tel 0352 3322546 orayı arıyın bı bılgı alın saglamdırlar mustafa usta ve umit usta var bi sorun olursa bana özel msj yoluyla ulasabılırsınız kayseride yardımcı olurum isterseniz beraberde gideriz saygılar.
aynen mustafa abı muharrem abı ve canım kardesım umıt var

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
tavsızenız üzere gıdecem ama su an bu sekılde basına bır olay gelen varmı selamlar

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğiniz sorunu bilmiyorum ancak isterseniz iyi bir servis önerebilirm....Makul fiyat ve işçiliği var ustanın(bana göre).....

aydın80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır kayserıde degılım ama yakın bogazlıyandayım son 10 gunum kaldı yola cıkacagım ama sıtede böyle bır durum basına gelen yokmu bır problem cıkarırmı gıdene kadar almanyaya gıdınce satacagım zaten arabayı selam
selam kardeş bende boğazlıyandayım , başımıza böyle bir arıza gelmedi fakat kayseride gittiğimiz iki servis var birisi senin gittiğin yer merkez oto bende oraya gidiyorum , yusuf ustaya . bazı arkadaşlarda ateş oto var oraya giderler.