kayseri opel yedek parça şikayeti

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
aracımın 60 bin km bakımı için fiyat araştırması yaparken internette bulduğum kayseri opel dünyası isimli yeri aradım. nezaket ve saygıdan yoksun biri telefonu açıp sorduğum sorulara gayet kaba saba cevaplar verip bir de telefonu yüzüme kapattı. aramayacaktım ama içim rahat etmedi ikinci kere aradım. telefonu yüzüme kapattınız, üstelik fiyat da vermediniz dedim. servise sor sabah sabah beni uğraştırma gibi olmadık sözler söyledi. baktım ki karşımda konuşma yetisi olan ama insanlıktan anlamayan biri var. uzatmadan kapattım. telefondaki tavrı böyleyse kim bilir dükkan içindeki tavrı nasıldır. böyle bir şey yaşadım. olur da kayseri civarından birileri bu yazıyı okursa haberi olsun. bu dükkana yolum düşmedi. inşallah hiç kimsenin de düşmez. esnaflık bambaşka bir şey. zira ondan sonra sınar opel diye bir yeri aradım. işi rast gelsin bir dakika içinde tüm sorularımı cevapladı.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kayseri'de yaşayan arkadaşlarımızın bu uyarıyı dikkate alacağına eminim. Bu tür yerler burada paylaşılırsa birçok arkadaşımızın canının yanmasını önlemiş oluruz.