Kayseri Op-Kay Otomotiv...

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Bugün Kayseri Op-Kay otomotiv'e kuzenimle beraber gittik. Burda söylendiği kadarıyla Kayserinin en iyi Opel servisi Opkay deniliyordu, bizde merak edip gittik.
Bazı problemlerimiz olduğunu söyledik ve hemen bizi içeri davet edip birşeyler ısmarladılar. Gerçekten çok samimi, sıcakkanlı insanlar. Bütün dertlerimizi dinleyip çözüm olabilecek konular hakkında görüştük. Sanayi esnafını bilirsiniz, insanla kolay kolay ilgilenmez, ayaküstü dinler seni. Ancak Opkay otomotiv artık tam yetkili Opel servisi gibi olmuş, sorunlarınızı birebir konuşup hallediyorsunuz.
Gerçekten çok beğendim... Kayseri'de olan veya Kayseri'ye yolu düşen her Opelci'yi Opkay otomotiv'i görmelerini isterim...
Gerçekten böyle esnaflar kaldı mı dedirtiyor insana...

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Evet gidilebilecek servislerden biri op-kay ama o kadarda değil arkadaşım...Benim kayseride özel servis olarak denemediğim servis azdır..op-kay'da aracımın üst kapak contasını değiştirttim,sıvı silikon sürdüler...Başka bir servise gittim sıvı silikon sürülmez buraya dediler...vs..vs..Opkay- orhan usta çok iyi ve alakalı bir insan ...ama bence memnuniyet yapılan işlede alakalı olmalı ...ne yaptırdınız ve sonuç ne...?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ünal usta sıvı silikon ile sıvı contayı yanlış anlamış olabilir, sıvı silikon fazla ısıdan etkilenir :(.

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
sıvı conta demek istemiştim abi...mesele o contanın üst kapakta kullanımının uygun olup olmadığı...Ustanın biri üst kapağın kendi contası yeterli ,sıvı conta kullanılmaz diyor...diğeri contasız olmaz diyor...zaten yinede yağ kaçakları kesmedi....