Kayseri Kış Lastiği

dronay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kayseride opel astra j arabama kış lastiği almaya niyetliyim bi kaç gün içinde pahalı olursa iki tane bu ay 2 tane geleceknay almak zorunda kalcam. Kaliteli ve olabildgince uygun fiata alabileceğim bir yer var mı?

orhan123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kayseri Kış Lastiği

Sahibinden'den almış olabilir misiniz acaba? Çünkü Kayseri'den kış lastığıyle alakalı bir ilan vardı sahibiyle görüşüp anlaşmıştık. Fakat kendisi beş dakika sonra mesaj atıp Kayseri'den birine sattığını söyledi. Tesadüfi olarak sizin olabileceğinizi düşündüm. Yanlış anlamayın sadece mesajınızı görünce sormak istedim istemsiz oLarak

dronay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben daha lastik almadım nerden alabileceğimi soruyorum. Ben degildim yani kardeş o kişi.

orhan123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kusura bakmayın o zaman. Mesajınızı görünce  sormak istedim sadece. bu arada internette birçok sitede ücretsiz kargo imkanı var. Hatta kampanyalar da oluyor araştırmanızı tavsiye ederim

dronay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Estağfurullah. İnternetten almaya pek sıcak bakmıyorum. Uzman değilim teker konusunda kandırlmak istemiyorum.

alibayindir2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben dün parama kıydım :) continental ts850 p aldım. tanesi 425 TL Ankara' da kullanacağım. Sanada tavsiye ederim gayet güzel ve testlerin neredeyse hepsinde birinci gelen bir lastik.

I

ilkerozdemir

Bilgi Girilmemiş

Petlas al w651 ben taktım 500 km dir kullanıyorum daha önce Pirelli Sottozero ve Bridgestone kullanmıştım alırken tereddüt yaşadım ama yersizmiş jant koruma ve takviyeli reinforced yanak var 225 50 17 98V reinforced 250x4:1000 tl 8 taksit 1 yıl yol yardımı var Sottozero seri2 ile aynı desen var yan tutunmayı sağlıyor çok sessiz ve esnek boşuna fazla para vermeyin 4 ay için kullandıktan sonra teşekkür Mesajı beklerim :)

dronay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şuan kullandığım tekerlerle aynı marka almaya karar verdim. 380*4 kampanya vardı bridgstone aldım. İnşallah kazasız belasız atlatırız kışı :)

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanayide Lastik Park var Petrol Ofisinin ilerisinde. Orda uygun fiyatlı lastik bulabilirsiniz. Otobir'in de ilerisinde olması lazım

rush10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben hepaiburadadan petlas 215 50 17 aldım 4 tane. tanesi 185 e falan geldi. indirim falan buldum. lastiklerde gayet güzel