Kauçuk Paspas

BAKUTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kauçuk Paspas

bende 20 tl ye aldım.koyu grı rengı.aracın rengı ıle uyum ıcınde;gayetde guzel oldu.tavsıye ederım en nıhayetınde paspas:)

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

bende 20-30 tl ye almıştım kipadan :) önceki aracımdada kullanıyordum, önemli olan işlevi benim için.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
arkadaşlar metro alışveriş mağazalaroında kaucuk paspas var sadece 19 Lira... ben aldım bire bir uyumlu
çıt çıtlı mı gökhan hocam ?  eğer öyleyse baya iyiymiş

madatruk01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mrb,

Bende ekteki aldım. Ön taraf birebir oturdu. Aynı orginal gibi oldu. Ama delik yerleri için biraz çekmek gerekli. Vectra delikleri Astra J olacak gibi görünüyor. Yazen adamlarda Opel için dizayn etmişler. Arkada tarafta kesmek gerekcek. Kesme yerleri üstünde tanıtılmış. Şİmdilik koku falan yok. İlanda %100 kauçuk diyorlar ama ürünün üstünde PVC yazıyor. Aynı şeymidir bimiyorum.

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?Categoryid=26021&Productid=otev67704#Gorseller

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madatruk01 link' Alıntı:
Mrb,

Bende ekteki aldım. ֖n taraf birebir oturdu. Aynı orginal gibi oldu. Ama delik yerleri için biraz çekmek gerekli. Vectra delikleri Astra J olacak gibi görünüyor. Yazen adamlarda Opel için dizayn etmişler. Arkada tarafta kesmek gerekcek. Kesme yerleri üstünde tanıtılmış. şİmdilik koku falan yok. İlanda %100 kauçuk diyorlar ama ürünün üstünde PVC yazıyor. Aynı şeymidir bimiyorum.

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?Categoryid=26021&Productid=otev67704#Gorseller

Sizi burda bir tanısaydık  :)

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?board=6.0

Sipiralli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Balıkesir Tekzen'de 32 liraya paspaslar var.Alıp deneyen var mı?Araca tam uyumlu değildir ama sağa sola dolanıp pedalların altına girmesin yeter.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben hala halı paspasları kullanıyorum ve şimdilik kauçuk almayı düşünmüyorum

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
[quote author=Gökhan_55 link=topic=439.msg4563#msg4563 date=1296991705]
arkadaşlar metro alışveriş mağazalaroında kaucuk paspas var sadece 19 Lira... ben aldım bire bir uyumlu
çıt çıtlı mı gökhan hocam ?  eğer öyleyse baya iyiymiş
[/quote]

abi çıt çıtlı değil ama kesinlikle şimdiye kadar kaymadı ben çok memnunum... aslında en güzeli halı paspas ama kışın içim gidiyor onlar kirlenince

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen bende halı paspas kullanıyorum gayette memnunum yanlız arada araçtan inerken ceyran çarpar gibi enerji boşalımı oluyor..

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hüseyintekin link' Alıntı:
aynen bende halı paspas kullanıyorum gayette memnunum yanlız arada araçtan inerken ceyran çarpar gibi enerji boşalımı oluyor..

bunun paspaslarla ilgisi yoktur. büyük ihtimalle kullandığınız ayakkabıdan kaynaklanıyordur. bende spor ayakkabı kullandığımda aynı problemi yaşıyorum