Kaskomu kullanmak istiyorum ?

HcN2243

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkeze iyi forumlar beyler bundan 5 ay önce aracımla ufak bi kaza geçirdim bunun sonucunda aracımın ön tamponu catladı ve far ayakları kırıldı kaskomdan yaptırıcaktım ama çevrem boşyere kaskonu deldirme diyerek beni caydırdılar sanayide far ayakları tutruldu tampon boyandı yanlız ben hiç memnun deilim suan tampon tekrar aynı yerden çatlamaya farlar tümseklerden geçerken sallanmaya başladı ben kaskomu bozdurarak arabamı düzeltirmek istiyorum bunu yapabilirmiyim 4 seneden beri arac kullanıyorum ilk kez kaskoyla uğraşıcam yardımcı olursanız sevinirim.herkeze iyi forumlar.:confused:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Mini onarım paketi ile kasko bozulmadan bu işlemler rahat bir şekilde yapılır. Kasko firması ile iletişime geçerek size net cevap verirler.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sigorta fiyatlarının can yaktığı bir dönemde ne diyebiliriz ki? Trafik sigortaları ortalama 2 kat arttı, kaza yapanlarda daha da fazla arttı. Şikayetler üzerine devlet bile durumdan rahatsız oldu, şirketlere baskı yapmaya başladı. Sigorta şirketleri bu baskının acısını mutlaka bir yerden çıkaracaktır. O nedenle önümüzdeki dönemde kaskoların ne kadar artacağı belli değil. Ben imkanın varsa az daha bekle derim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Mini onarım paketi ile kasko bozulmadan bu işlemler rahat bir şekilde yapılır. Kasko firması ile iletişime geçerek size net cevap verirler.

Mini onarımlara da kısıtlama getirdiler. Otoking artık kaporta düzeltme işi falan yapmıyor, sadece belli uzunluktaki çizikleri boyuyor :(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sigorta fiyatlarının can yaktığı bir dönemde ne diyebiliriz ki? Trafik sigortaları ortalama 2 kat arttı, kaza yapanlarda daha da fazla arttı. Şikayetler üzerine devlet bile durumdan rahatsız oldu, şirketlere baskı yapmaya başladı. Sigorta şirketleri bu baskının acısını mutlaka bir yerden çıkaracaktır. O nedenle önümüzdeki dönemde kaskoların ne kadar artacağı belli değil. Ben imkanın varsa az daha bekle derim.

Abi sigorta konusunda bir şey söylemeden geçmek istemedim bu ayın 23 sigorta bitiyor geçen sene 420 TLiiçindeyol yardım paketi olan sigorta bu sene 650 fiyat çekiyorlar. Resmen yontulmadan kazık dedikleribu olsa gerek böyle bir fiyat politikası ne hitaba ne kitaba sığar. Yazıklar olsun ki bu adamlara dur ddiyecek kimse yok durmadan kazık yiyen bir araç sahibi olarak bıktım böyle bir fiyat asla ama asla olmaz işte firmaların fiyatları yayınlanmaya başladı bazı karaktersiz firmalar 2500 TL fiyat çıkarıyor. Bu resmen hırsızlık ve haksız kazançlar başka bir şey değil resmen milleti soyuyorlar.

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi sigorta konusunda bir şey söylemeden geçmek istemedim bu ayın 23 sigorta bitiyor geçen sene 420 TLiiçindeyol yardım paketi olan sigorta bu sene 650 fiyat çekiyorlar. Resmen yontulmadan kazık dedikleribu olsa gerek böyle bir fiyat politikası ne hitaba ne kitaba sığar. Yazıklar olsun ki bu adamlara dur ddiyecek kimse yok durmadan kazık yiyen bir araç sahibi olarak bıktım böyle bir fiyat asla ama asla olmaz işte firmaların fiyatları yayınlanmaya başladı bazı karaktersiz firmalar 2500 TL fiyat çıkarıyor. Bu resmen hırsızlık ve haksız kazançlar başka bir şey değil resmen milleti soyuyorlar.

Ziraat bankası ne fiyat veriyor abi sordun mu ?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ziraat bankası ne fiyat veriyor abi sordun mu ?

700 TL oradan fiyat çıkıyor. Ama harbi kaza yok vs yok sekiz senedir aynı araç bu kaza filan olsa sanırım arabanın anahtarını alır bu sigorta şirketleri.

HcN2243

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abicim çok haklisin ama 2 seneden beri kaskoya dünyanin parasini veriyorum arabamiza bisey oluyo kasko bozdurmaya korkar hale geliyoruz bu düzenin deişmesi lazim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
175 TL olan 7 senelik aracımızın hiç kazası yokken 540 a yaptırdık, ocak ayında annemin üstüne aldığım aracın 885 TL, birde bunlar antalya plaka. İstanbul yada ankara plakaları düşünemiyorum bile

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
175 TL olan 7 senelik aracımızın hiç kazası yokken 540 a yaptırdık, ocak ayında annemin üstüne aldığım aracın 885 TL, birde bunlar antalya plaka. İstanbul yada ankara plakaları düşünemiyorum bile

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nisan ayında yaptırdım. Kasko ve trafik 2800 tutttu :(