Karter Müşürü Çıkmış Hangi Yönlü Takmalıyım ?

peace27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar karterin üzerinde elektronik dişli bir kablo var sanırım müşür diyorlar, benden önceki kullanıcı karteri vurmuş ve o müşürde o zamanlarda zarar görmüş dişlileri kırık emanet bir şekilde oturtulmuş yerine, bir kaç gün önce aracın altına baktığımda kabloyla sallanan birşey olduğunu gördüm baktığımda kartere giden müşür müş ? Bunların artı veya eksi yönleri var mı elektriksel olarak yada herhangi bir yönlü şekilde taksam sorun olur mu ? Bu konuyla detaylı bilgisi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim, iyi forumlar şimdiden herkese teşekkür ederim.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Araç yağ uyarısı vermiyor mu? Sizin gördüğünüz krank devir sensörü mü? Resimler misiniz?

peace27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç yağ uyarısı vermiyor mu? Sizin gördüğünüz krank devir sensörü mü? Resimler misiniz?

Yorumun için kardeşim öncelikle teşekkür ederim ben onu sallanırken gördüğümde egr temizliyordum, bende müşürü taktım artı veya eksi bilmeden ama şöyle bir durum var egr den mi yada o müşürden mi bilemiyorum ama araçta arasıra arıza ışığı yanıyor, arıza tespite baktırdığımda egr hatası bilgisayarda veriyor ama daha öncede veriyordu bu hatayı bilgisayarda egr sensörü zaten uzun zamandır bozuktu bende temizledim, konuyu uzunca yazdım ama k.bakma kardeşim o ışık müşürden mi egr den mi bilemiyorum bu zamana kadar egr arızalıydı zaten ama yinede arıza ışığı yanmıyordu şu anda elimde foto yok yarın eklerim belki bir faydası olur mu bilemiyorum ama araç vectra b dti.