kartel koruyucu

meriva cosmo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar aracımın orjinalinde kartel koruyucu yok malum ülkemizde yollar kartel koruyucu taktırmaya karar verdim ama bir kaç olumsuz görüş duydum motorun hava almasın engelledigi için fazla yakma ve kazalarda motorun düşmesini engelleyip kabine girmesine sebep oluyormuş dogruluk payı var mı?:confused:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok bırsey olmaz sadece baglantı saplamalarını ıyı atsınlar sıkıca dursun bırsey olmaz. bıraz gevseyınce ses yapıyor ıyı yaptılarmıydı gevsemez. valla cok hızlı kaza yapınca motor arabanın ıcıne gırecek veya gırmeyecek dıye bırsey söz konusu degıl allah kaza bela vermesın.

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle kartel değil, karter :)

denilenler doğru olabilir, fakat ülkemiz yollarında karter muhafaza sacı gereklidir. hem opel motor kulakları herhangi bir kaza durumunda aracın motorunu bırakmazlar, yani motorun içeri giresi varsa öyle de böylede girer :eek: motoru düşüren sistem bildiğim kadarla bir tek Mercedes'te var... adamlar onu bile düşünmüş yani

ben de kullanmıyorum, almıştım, söktürdüm, kabin etkisi yaratıyor dolayısıyla gürültüyü arttırıyor

mrb arkadaşlar aracımın orjinalinde kartel koruyucu yok malum ülkemizde yollar kartel koruyucu taktırmaya karar verdim ama bir kaç olumsuz görüş duydum motorun hava almasın engelledigi için fazla yakma ve kazalarda motorun düşmesini engelleyip kabine girmesine sebep oluyormuş dogruluk payı var mı?:confused:

haydarman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
türkiye yollarında pardon patikalarında kartel taktırmadan gidilmez...

daha bugün yolda çukura girip çıktım, kartel muhafaza sürttü, olmasaydı, motor sürtecekti içim gitti valla, her taraf çukur yaw bu memlekette... paralı yollarımız bile yol olmaktan çıktı nerdeyse, yazık.....

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuh abi inanmıyorum ya bir kere karter muhafaza da yuvarlak delikler var hava alır yani hararet diye birşey olmaz onu tutan civatalar ne ki motoru kaza anında kastırsın bence hemen takdır ben 2000 yılından bu yana kullanıyorum çok kurtardı beni.... :)