Kardeşime Golf aldık.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kardeşime Golf aldık.

DarthWider link' Alıntı:
Bak işte Allah daha iyisini nasip etmiş bile :D
Tolga bey kardesiniz aracini kazasiz belasiz iyi gunlerde kullansin. Volf kesinlikle kaliteli ve guzel araç.  Ancak gerek vw nin satış politikası nedeniyle, , fiyat politikası ve  umursuz halleri nedeniyle golf ten haz etmiyorum hoşlanmıyorum. Alana bir şey demek bana düşmez ama benden uzakolsun. Opeldizasla diyerek konuyu bağlıyor be fanatikligin dibine vuruyorum. Saygilarimla.   general_Not_talking

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun;  ulu önder Gazi Mustafa Kemal in kurduğu güzel ülkemizin yollarında dikkatli ve "yavaş" kullanmanız dileklerimle :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
hayırlı olsun;  ulu önder Gazi Mustafa Kemal in kurduğu güzel ülkemizin yollarında dikkatli ve "yavaş" kullanmanız dileklerimle :)
+1905  general_Applause

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok teşekkürler,

Ben de Vw çizgilerini çok sevmezdim ama eskiden beri çok hızlı adapte edilen ergonomileri ile kalite seviyelerini de çok beğenirdim, 7. nesil Golf te özellikle ön bakışlar ve eski sıkıcılığından kurtulan konsol gözüme güzel görünür oldu, heyecandan uzak ama modası da kolay geçmeyen çizgilere sahip bu aracın kardeşime uygun olacağını düşündüm ve test ettirdiğimde o da çok beğendi, senede 5-6.000km yapacağından fiyatlarını abartı seviyelere çıkartan ve şaibeleri olan DSG ve dizel opsiyonlarını seçmeyince an itibariyle ciddi rakiplerinden çok da farklı olmayan fiyatı sayesinde de aracı almış olduk.

Bugüne kadar çoğu Vw bayisinde ben de ukalalığa varan tavırlar görmüştüm ancak Edremit bayisi ve İstanbul Altur daki yakın ilgi baştan sona kusursuzdu, ilk karşılama, bekleme sürecindeki ikramlar, araç başında aracı tanıtım, uğurlama esnasında kapıya kadar çıkan personel ve resimler vs vs..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Bak işte Allah daha iyisini nasip etmiş bile :D

Astra yı biraz daha hafifletip daha özenli şekilde yalıtıp Astra H daki gibi daha çok yumuşak plastik ile donatırsan çok ciddi bir çekişmeye girerler, onun dışında Astra nın Red Dot ödülü zaten tasarım anlamında çekişmeye gerek bırakmıyor. Diğer yandan çoğu arkadaşımızın şikayet ettiği ses engelleyici çamurluk içi köpükleri kimi Astra da var kiminde yokken, olanlarda da sıklıkla yerinden çıkıyorken bu parçayı Golfte resmen çamurluğa "bas etmişler"
Zira ışık bile sızdırmayacak kadar iyi dolgu işçiliği ve çok az kaporta boşlukları ile ses/işçilik konusunu çok ciddiye aldıkları açıkca görülebiliyor.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:

ևok teşekkür ederim, bende bu güzel ülkenin yollarında seyreden insanlarımızın daha kibar ve bilinçli olmasını dilerim, İstanbul dan uzaklaşana kadar ne badireler atlattık!

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
ևok teşekkürler,

Ben de Vw çizgilerini çok sevmezdim ama eskiden beri çok hızlı adapte edilen ergonomileri ile kalite seviyelerini de çok beğenirdim, 7. nesil Golf te özellikle ön bakışlar ve eski sıkıcılığından kurtulan konsol gözüme güzel görünür oldu, heyecandan uzak ama modası da kolay geçmeyen çizgilere sahip bu aracın kardeşime uygun olacağını düşündüm ve test ettirdiğimde o da çok beğendi, senede 5-6.000km yapacağından fiyatlarını abartı seviyelere çıkartan ve şaibeleri olan DSG ve dizel opsiyonlarını seçmeyince an itibariyle ciddi rakiplerinden çok da farklı olmayan fiyatı sayesinde de aracı almış olduk.

Bugüne kadar çoğu Vw bayisinde ben de ukalalığa varan tavırlar görmüştüm ancak Edremit bayisi ve İstanbul Altur daki yakın ilgi baştan sona kusursuzdu, ilk karşılama, bekleme sürecindeki ikramlar, araç başında aracı tanıtım, uğurlama esnasında kapıya kadar çıkan personel ve resimler vs vs..

Sizden duyduklarim bildiklerim ile örtüşmuyor.  Ayrica zaten hb kasaları sevmiyorum.  Vw de jetta da sıkıcı kokpiti, eskimiş kasası ile beğendim den cok uzakta.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun pas tutmasın yol tutsun İnşaallah...

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hayırlı olsun abi. Allah kaza bela vermesin. Benzin falan versin.