Kardeşime Golf aldık.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kardeşime Golf aldık.

ulas79 link' Alıntı:
yanlız Tolga yine yapmış opel yapacağını dizelde en yüksek torku 2000dd veriyor yani şehiriçi kullanımda yine kasacak gibi.

Honda dizeli de öyle ama ikisi de 2000dd altında çok ölü değil, zira 2000dd de 320Nm veriyor ama altında da bir kasayı rahatça sürükleyecek tork mevcut.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Honda dizeli de öyle ama ikisi de 2000dd altında çok ölü değil, zira 2000dd de 320Nm veriyor ama altında da bir kasayı rahatça sürükleyecek tork mevcut.
tabi o devirin altındada torku iyi ama beklenen o ataklığı vermez heleki astra 1550 kg lerde olan ağırlıyla.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
tabi o devirin altındada torku iyi ama beklenen o ataklığı vermez heleki astra 1550 kg lerde olan ağırlıyla.

Ben de öyle düşünüyordum ama öne çıkan 1.6 dizel rakipleriyle mukayesesinde en iyi ara hızlanma değerlerini Astra 1.6 sunmuş, esneklik için belli hızlar arası ölçümler yapılıyor ama alt devirler çok ölü olsa yine de maksimum puanı vermeyebilirlerdi belki.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Ben de öyle düşünüyordum ama öne çıkan 1.6 dizel rakipleriyle mukayesesinde en iyi ara hızlanma değerlerini Astra 1.6 sunmuş, esneklik için belli hızlar arası ölçümler yapılıyor ama alt devirler çok ölü olsa yine de maksimum puanı vermeyebilirlerdi belki.
zaten söylemişsin ara hızlanma diye :),biliyorsun benim aracın motoruda testlerde eski olmasına rağmen bir çok aracı geride bırakıyordu ,opel bir orta yol bulamıyor bu işte yeni çıkan 1.6 sidi 170 de tam tersierken gelen tork sayesinde alt devirleri dolu ama üstlerde yine erken biten tork yüzünden ara hızlanma ve son hıza çıkma konusunda eski motordan geri.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adana bayisi önce "araç var" dedi sonra "ön siparişle getirtilmiş kusura bakmayın" dedi, bizde tam aradığımız özelliklerde Golf ü İstanbul da hazır bulduk.

Adana ya gelseydik uzun zamandır gelip dostları görmediğimden çok iyi olacaktı işte, nasip.
Adanaya gelseydin sana bir kebap yedirmekten şeref duyardım abi :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:D arabaların yarısı elimizde henüz, idare et da  :D