Karasiz kaldim onerileriniz?

schembri2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar 10 gun icinde lastiklerimi yenileyecegim
Suan michelin energy saver var fakat pekte hosnut degilim
Goodyear efficient grip performance
Dunlop sp sport bluresponse
Sizce hangisi?

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Arkadaslar 10 gun icinde lastiklerimi yenileyecegim
Suan michelin energy saver var fakat pekte hosnut degilim
Goodyear efficient grip performance
Dunlop sp sport bluresponse
Sizce hangisi?

Ben de Dunlop Sports SP01'den memnun değilim hocam, blueresponse modelini bilmiyorum lastiğin üzerinde bu yazıyor.

Michelin Energy Saver kullanmadım sizin memnuniyetsizliğiniz neden acaba?

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende konuyu görünce energy saver önerecektim..diger aracım jettada michelin energy kullanıyorum yumuşaklığı ve sessizligi rahat ettiriyor..astramda goodyear vardı cok sert geliyordu..continentalde öneren cok..gören yardımcı olacaktır

schembri2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de Dunlop Sports SP01'den memnun değilim hocam, blueresponse modelini bilmiyorum lastiğin üzerinde bu yazıyor.

Michelin Energy Saver kullanmadım sizin memnuniyetsizliğiniz neden acaba?

Memnuniyetsizligim nedeni kesinlikle konfor
Herseyi hissediyosun yoldaki
Dunlop modeli icin yazdigim 2013 te en iyi lastik secilmis
Goodyear 3.
Michelin energy saver + 8. Siradaydi

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son yıllarda lastikte tercihim hep continental olmuştu. 20 gün kadar önce yine lastik almam gerekti lastikçi arkadaşla telefonla görüşüp çok uygun bir fiyata continental premiumcontact 5 taktırmak için gittim.
lastikler raftan indi, jantlar söküldü ama aklımda hem test sonuçlarının mükemmelliği hem de kullananların yorum ve tavsiyelerinden dolayı goodyear efficient grip performance var.
tam o sırada lastikçi arkadaşa başka tavsiye edeceğin lastik varmı dedim " ben olsam tek bir lastik takarım" deyip goodyearı indirdi. yanına bir de michelin indirip buyur abi üçüne de bak ne demek istediğimi anlarsın dedi.
conti, michelin ve goodyear üçü yan yana, gooyear michelinden daha yumuşak ve yanak desteği var.
daha pahalı olmasına rağmen goodyearları taktık. 1.000 km.den fazla kullandım, araç çok konforlu oldu, yol tutuşu, sessizliği, fren performansı ve özellikle ıslak yol performansı çok hoşuma gitti.
kesinlikle tavsiye ederim, takarsan farkını kesinlikle göreceksin.
zaten avrupa topluluğu testlerinde birinci olan lastik.

205-55-16 ebatları ben peşin olarak 200 liradan almıştım, yanılmıyorsam hepsiburada.com da tanesi 179 lira civarında ve yeni tarihli

schembri2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son yıllarda lastikte tercihim hep continental olmuştu. 20 gün kadar önce yine lastik almam gerekti lastikçi arkadaşla telefonla görüşüp çok uygun bir fiyata continental premiumcontact 5 taktırmak için gittim.
lastikler raftan indi, jantlar söküldü ama aklımda hem test sonuçlarının mükemmelliği hem de kullananların yorum ve tavsiyelerinden dolayı goodyear efficient grip performance var.
tam o sırada lastikçi arkadaşa başka tavsiye edeceğin lastik varmı dedim " ben olsam tek bir lastik takarım" deyip goodyearı indirdi. yanına bir de michelin indirip buyur abi üçüne de bak ne demek istediğimi anlarsın dedi.
conti, michelin ve goodyear üçü yan yana, gooyear michelinden daha yumuşak ve yanak desteği var.
daha pahalı olmasına rağmen goodyearları taktık. 1.000 km.den fazla kullandım, araç çok konforlu oldu, yol tutuşu, sessizliği, fren performansı ve özellikle ıslak yol performansı çok hoşuma gitti.
kesinlikle tavsiye ederim, takarsan farkını kesinlikle göreceksin.
zaten avrupa topluluğu testlerinde birinci olan lastik.

205-55-16 ebatları ben peşin olarak 200 liradan almıştım, yanılmıyorsam hepsiburada.com da tanesi 179 lira civarında ve yeni tarihli

Tam duymak istedigim cumleler ;)
Kullanan birinden fikir almak super oldu

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye'nin yollarına en uygun lastik Conti. Ben onu öneririm.

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michelinden hoşnut olmayan birisi başka hangi lastikten hoşnut olur bilemiyorum ama Michelin harici marka sadece conti öneririm conti 5

Rahim AVCI
MALİ MÜŞAVİR
KONYA

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin lastik falan değil. çukur görmesin yeterki balon yapıyor. contide orta sertlikte bir lastik. nokian sessiz yumuşak ve süper yol tutuşu var...

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
goodyear kullanıyorum eski lastiklerim lassa impetus revo mu neydi tek kelimeyle harikaydı arıyorum ıslak zemin kuru zemin süper goodyear ıslak zeminde başarısız diğerlerini kullandım ama şartlarını zorlamadığım için pek bir bilgim yok.