kararsızım?

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar aracımda ön kapılarda kicker ks serisi mid takımı var arkada da pioneer ovaller var basta bağlı olduğu için ovallerle midleri aynı kanaldan sürüyorum bu yüzden ovaller midleri bastırıo ses olarak... bende kickerlerdden hiç bişe anlamıyorum boşuna mı para verdim acaba? :S olmassa kickerlerle pioneeer ovalleri cıkarıp bi takım dls r6a alıcam... kararsız kaldım? ne yapmalıyım... anfim kicker zx 650.4 4 ohm da 4x125 rms güç verio..

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßana Kalsa Ovalleri cıkar derim ali Mid Takımı al daha temiz ve net ses alırsın..

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gel senin anfiyle benmkini takas edelim alan razı satan razı olsun :D bende corsanın bagajı küçük olduğu için bass'tan vazgeçme aşamasındayım...onun yerine pandizota ortaya anfiyi ve anfinin kenarlarına JBL compenent'lerle pioneer kayıkları diziyim diyorum ve pandizotun alt kısmında ses sistemine dair bişey kalmasın...Ama bu iş işin anfimin boyutları biraz büyük sanırım nolcak bilmem...

5 kanallı olsaydı anfin iyi olurdu ayrı ayrı ayarlardın sende...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış anlama ama jbl nin üst serisi hariç tweeterini bile almayı düşünmüyorum... anfini sat gel ama benim anfi de büyük biraz.... sana tavsiyem arkaya iki oval i koy kayık dediklerini :) ortaya da free air pioneer bi bas... güzel ses alırsın hemde yer kalır bagajda... kafana yatarsa bas ta var anlaşırız başkan ;)

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman aman bas uzak kalsın benden...öyle bile aşağı sarkar bagajdan bayağı yer çalar o zaten küçücük bagaj var :D kıyamam ben anfime fln böylece kullanırım heralde büyükte olsa :D

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabada bassız müzik te tuzsuz yemeğe benzio :D

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
küçük olunca aile arabası olunca mecbur vazgeçmek gerekiyo :D

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karar Senin Ali Kardes Yaptıgında Resimde KoyarSan Sevinirim.ßende Arabayı Satmayı dusunuyorum Cihazı cıkarCam Mecbur ya SatCaz Yada Araba Aldıgımda Ona Takcam..

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karar Senin Ali Kardes Yaptıgında Resimde KoyarSan Sevinirim.ßende Arabayı Satmayı dusunuyorum Cihazı cıkarCam Mecbur ya SatCaz Yada Araba Aldıgımda Ona Takcam..

bişeyler düşünüyorum ya ovalleri sökücem ön kapılara da yalıtım yapıp kicker kompenentlerle devam edicem yada ovallerle kompenenetleri 3 asağı 5 yukarı verip üstüne de para koyum dls nin aynı seri kompenentini bide 30 cm basını alıcam... kickerlerden neden se tat alamadım kapılarda yalıtım yok diye mi neden se... resim koyarım tabiki facemde var resimler ama uğraşmadım onları foruma taşımaya...