Kararan dikiz aynam calısmıyor

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ozaman tavan lambanı söküp filmi takip edeceksin.Makyaj aynalarında aynı yerden aydınlandığına ve onlar çalıştığına göre. Tavan lamban ile ayna arasında bir sıkıntı var.

Arka sigortadan itibaren komple soktum arka koltuklar panzizot hep soktum sigorta kutusundan biri kararan aynaya diyeri yağmur sensörü ve ic aydınlatmaya iki tane filmli söket geliyor iç aydınlatma normal ama sanırım aynaninki bir kac yerden ezilmiş gibi gözüküyor tamiri mümkün değil sanki yenisini bulmam gerekli

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imagegcz.jpg

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
İlla film bulmana gerek yok bi parça kablo ile tavan lambasından kontak voltajı ve şaseyi ver yeterli.
Yada şase olrtak zaten arka siğorta kutusundan tek tel kontak voltajını çek aynaya.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
vay arkadaş kaç gündür takip ediyorum bir aynayı çalıştıramadınız :) ver elektriği tamam :)

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Biraz hort olacak ama benim de sanki kararmamaya başlamış. Gerçi serviste bir hafta ne ettiler bilemem, alırken de akü zayıflamış zor çalıştı. Gece iş çıkışı kararma olmadı. Altındaki ışık da yanıyor bu arada.

NefesTR

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Konuyu hortlatacağım ama öğrenmek için soruyorum. 2008 Cosmo Astra h aracım. Kararan aynanın çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım? Gece sürüşlerde ayna altında aşağı doğru yanan LED var. Bu yanıyorsa aktif mi demek oluyor? Teşekkürler