Karar vermeme yardım edin

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra g hb beyaz renk aracıma siyah folyo kaplatmayı düşünüyorum tamam hadi gidip yapayım diyorum vazgeciyorum bir ikç gün sonra gene pişman olup bu sefer kaplatacam diyorum gene birşeyler bulup vazgeciyorum
sizler yardımcı olun beyaz hb astraya siyah folyo yakışırmı kaplatsammı acaba ne dersiniz kaplatmayı düşündüğün bölümler tavan ve yan direkler

resim temsilidir

89895099evy.jpg

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence herşeyin orjinali güzel...onu birde ruhsata işletmek gerekcek...orjinal şekilde kalsın bence...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Zevkler ve renkler tartışılmazmış. Hoşuna gidiyorsa yaptır, sıkılınca sökersin (benim gözümde en güzel araç orjinal olandır).

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazen yapayım diyorum ama o kadarda aşırı yapma taraftarıda değilim kararsızım

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakışmıyor desek yalan olur ama çevirmelerde durdurmayacak polis bile durduruyor...biliyor ki aracın içinde kanı kaynayan bir genç var. alkollü, ehliyetsiz veya aranan şahıslardan olma ihtimali yüksek diye.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaptır abim yaptır bende yaptırcam
Yarın ağrı dağı tırmanışım olmasa götürüp yapardım ya artık dağ dönüşü yaparım

yakışmıyor desek yalan olur ama çevirmelerde durdurmayacak polis bile durduruyor...biliyor ki aracın içinde kanı kaynayan bir genç var. alkollü, ehliyetsiz veya aranan şahıslardan olma ihtimali yüksek diye.

ehliyet sorunum yok e sınıf ehliyet var alköl hiç almam sabıkada alllaha şükür bugüne kadar olmadı ama dediğinizde doğru kıpır kıpır bir genc havası azda olsa olacaktır

ekicimert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bu yaz kaplatmayı düşünüyordum bi abimiz dediki kaplatacaksan ankara balgatta biyer var orada kaplat sanayideki ucuz yerlere kaplatma yoksa pişman olursun bi süre sonra çatlar ve tavanı boyatmak zorunda kalırsın.Balgattaki yerdeki malzeme daha esnek olduğu için çatlama vs yapmazmış.. Oradada son model arabaları komple kaplıyorlardı.. sadece tavan 400 lira civarıydı yanlış hatırlamıyorsam..

kcostur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plasti dip ile boya bnce :))